válkaČeskoslovenskoobjevy

Robert Bigelow tvrdí, že mimozemšťané žijí na Zemi právě teď

Robert Bigelow tvrdí, že mimozemšťané žijí na Zemi právě teď
Zdroj: messagetoeagle.com

Robert Bigelow je podnikatel, který velmi úzce spolupracuje s NASA na budoucích vesmírných misích. V pořadu 60 minut se vyjádřil v tom smyslu, že nejsme ve vesmíru sami a že návštěvníci z cizích světů jsou již na Zemi a žijí mezi námi.

Tomáš Chalupa 30. listopadu 2017

Mimozemské lodě již Zemi navštívily a mimozemšťané žijí na Zemi. „Jsem absolutně přesvědčen, že mimozemšťané existují. Tak to prostě je,“ řekl v pořadu Bigelow. Na doplňující otázku odpověděl, že si myslí, že vesmírné lodě již na Zemi v minulosti přistály. „Byla tu a stále je mimozemská přítomnost. Investoval jsem miliony a miliony, asi nejvíc, co kdy kdo do tohoto problému investoval ze soukromých osob,“ dodal Bigelow.

Na dotaz moderátora, zda není pro něj nebezpečné šířit takové kontroverzní myšlenky, Bigelow odpověděl: „Nemůže to změnit realitu ani to, co vím.“ O to, co si o jeho výroku budou myslet lidé, se prý nestará.

Robert Bigelow provozuje společnost Bigelow Aerospace, která vyvíjí nafukovací zařízení, která mohou sloužit jako příbytky lidí na Marsu. Ani Bigelowova spolupráce s NASA nezměnila jeho názory. Dokonce nepovažuje vývoj nových technologií, které by umožňovaly cestu na vzdálené planety, za nezbytnou. „Nemusíme nikam letět. Mimozemšťany máme přímo tady, před nosem,“ myslí si Bigelow. Bohužel nespecifikoval, jak tito mimozemšťané vypadají, nebo kde se vlastně nacházejí. A proč nekontaktovali lidi a stále se před nimi skrývají? Otázky, které rozhodně měly být položeny a zodpovězeny.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu