válkaČeskoslovenskoobjevy

Robbie Williams prý viděl UFO. „Nebyl jsem zdrogovaný,“ přísahá

Robbie Williams prý viděl UFO. „Nebyl jsem zdrogovaný,“ přísahá
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Zdá se, že UFO má v oblibě slavné muzikanty. Setkání s neidentifikovatelným létajícím objektem v jednom z posledních hovorů popsal i Robbie Williams.

Simona Knotkova 19. března 2018

V rámci australského turné ke své poslední desce Under The Radar Volume 2 absolvoval zpěvák Robbie Williams rozhovor v pořadu 60 Minutes. Moderátorovi se při tom pochlubil s nevšedním úkazem, kterého byl jednou svědkem. Podle svých slov se v minulosti setkal s UFO.

„Viděl jsem věc, kterou nedokážu vysvětlit… Přímo nad mou hlavou, ve výšce menší než čtyřiceti pět metrů, bylo UFO. Kdybych měl u sebe tenisový míček, mohl bych ho trefit,“ svěřil se muzikant.

Vzhledem k divoké drogové minulosti byl následně dotázán, zda se nejednalo pouze o vedlejší účinek požitých substancí. Williams však tvrdí, že byl v té chvíli naprosto střízlivý.

Není to poprvé, kdy se o podobném zážitku rozpovídal. S neidentifikovatelným létajícím objektem se údajně setkal už v roce 2008. O rok později si s manželkou Aydou Field koupil sídlo ve Wiltshiru, který je díky své pozici pro záhadné jevy jako UFO prý atraktivní.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu