Konec trčákům v kalhotách! | zdroj: YouTube


Prádlo pro věčně vzrušené chlápky: nové boxerky jim pomůžou usměrnit erekci

TÉMATA: pánské prádlo | vynálezy | móda | erekce

user-avatar

Jan Kyzlink

18. 07. 2015 | 10:45

Není snad trapnější situace, než když se mužskému nekontrolovaně ztopoří penis na veřejnosti a trčí mu vyzývavě do prostoru. Zvláště pak, když má zrovna vystoupit na konferenci a přednést před zraky druhých odbornou přednášku. To, co by za normálních okolností mohl považovat za přednost, se rázem stává nepříjemným problémem.

S tím však už je od teď jednou provždy konec! Nová americká firma vymyslela pro věčně nadržené pány nové boxerky, které jejich sexuální vzrušení dokáží důmyslně usměrnit a zamaskovat. Inspiroval je k tomu geniální umělec a vynálezce Leonardo Da Vinci, jenž podobný problém v renesanci řešil fíkovými listy.

Bloxerky

Bloxerky, jak se revolučnímu pánskému prádlu přezdívá, vypadají zvenčí jako normální bavlněné boxerky, jen mají do rozkroku všitý takzvaný „odchylovač“ v podobě hypoalergenní elastické tkaniny. Tento deflektorní štít umožňuje pánům mít erekci pod kontrolou a odklánět ztopořený úd nenápadně stranou, buď napravo, nebo nalevo, dle svobodné volby.

„Náš nový produkt chce muže zbavit negativních vedlejších účinků toho, co je v podstatě velmi dobrou věcí,“ přibližují tvůrci své ušlechtilé záměry. Zároveň slibují, že 25 procent zisku z prodeje zboží věnují na výzkum rakoviny prostaty.

user-avatar

Jan Kyzlink

18. 07. 2015 | 10:45

Zavří­t reklamu