válkaČeskoslovenskoobjevy

Konečně vymysleli make-up pro muže. Podívejte se, jak dobře s ním vypadají

Make-up je od počátku věků sice čistě ženské teritorium, ale proč by ho nemohli používat i muži? Nejeden z nich by ostatně také rád zakryl své kožní nedostatky. Možná i tak přemýšlel zakladatel řady mužského make-upu Andrew Grella.

Simona Knotkova 31. prosince 2016

„Šel jsem za mámou a požádal ji, ať mi půjčí make-up. Dívala se na mě, jak na blázna. Šel jsem proto do obchodu a myslel jsem, že tam najdu nějaký produkt, který by mi pomohl,“ vypráví Grella. Na počátku stála jeho vlastní pleťová nedokonalost. Jak se ale dozvěděl po návštěvě několika drogerií, pro může žádné zvláštní prostředky neexistovaly.

Tehdy ještě použil matčina líčidla, ale postupně v něm začal vznikat nápad na vyvinutí make-upové řady speciálně pro muže. Aktivně začal na této myšlence pracovat během studia na torontské Ryerson University a hledal to správné složení pro odlišnou mužskou pokožku. Později založil značku Formen.

V čem se produkty této řady liší od dámských líčidel? Protože pokožku netónují, v podstatě si ani nevšimnete, že na sobě muž make-up má. Perfektně ovšem kryjí veškeré nedostatky na pleti.

„Ženská kosmetika může být aplikována mnoha způsoby. Můžete si na sebe dát modré stíny nebo kompletně změnit svůj vzhled. Naše produkty jsou založené na řešení problémů. Pokud se vám například příliš leskne tvář, náš pudr vám ji zmatní, ale je tak průsvitný, že si toho nikdo ani nevšimne.“

V přiloženém videu se podívejte, jak make-up na mužích vypadá. Možná budete mile překvapení stejně jako oni.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu