válkaČeskoslovenskoobjevy

První setkání Sophie Loren s Elvisem Presleym: Herečka se neostýchala a hned si mu sedla na klín

První setkání Sophie Loren s Elvisem Presleym: Herečka se neostýchala a hned si mu sedla na klín
Zdroj: vintag.es
+ 1 fotka+ 2 fotky

V únoru 1958 se třiadvacetiletá Sophia Loren poprvé potkala se stejně starým Elvisem Presleym. Dokumentaci ze setkání pořídil fotograf Bob Willoughby.

Simona Knotkova 29. září 2019

Sophia Loren narazila na Elvise v jídelně paramountských studií. Talentovaný hudebník tam tehdy natáčel snímek King Creole. I když se dvojice nikdy předtím nesetkala, herečka se neostýchala a hned si mu sedla na klín. Po seznamovacím polibku mu začala cuchat jeho vytvarovaný a uhlazený účes. Fotograf Bob Willoughby, který setkání dokumentoval, na to o několik let později vzpomínal slovy: „Strašně se styděl. Když se vám ale jedna z nejkrásnějších žen světa prohrabuje vlasy, co máte dělat?“

Mezi dvěma hvězdami pak proběhla krátká konverzace, kterou zaznamenali přítomní reportéři. „Vsadím se, že si přeješ, aby přestali křičet,“ řekla Sophia na adresu hysterických fanoušků Presleyho. Ten jí odpověděl: „Nikdy a řeknu ti proč: nejdou pak slyšet moje chyby. Mnohokrát když mám zazpívat vysokou notu a vím, že to nezvládnu, udělám nějaký bláznivý pohyb, děcka začnou křičet a nikdo pak neslyší rozdíl.“

Svěřil se jí, co mu dělá v kariéře i životě největší problém: „Víš, ta nejtěžší věc na světě je být sám sebou. Pokaždé když jsem sám sebou, někdo mě za to kritizuje!“„Podle mě jsi strašně milý kluk, Elvisi,“ odvětila mu herečka. – „Děkuju! Horší věc si o mně už nemohla říct,“ s humorem reagoval Elvis.

Novinářům poté sdělil: „Víte, viděl jsem každý film, který ona natočila. A ona se mnou viděla jen jeden.“

Pár spolu měl v jednom společném snímků dokonce hrát, ale z plánů nakonec sešlo. Jak probíhalo jejich setkání v roce 1958 si prohlédněte v naší galerii.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu