Bambusovo-skleněný toustovač, se kterým budete mít své tousty pod kontrolou

Bambusovo-skleněný toustovač, se kterým budete mít své tousty pod kontrolou | zdroj: stumpfstudio.com


Průhledný toustovač ze skla a bambusu: konec spáleným toustům i popáleným prstům!

TÉMATA: extra nápady | kuchyňské potřeby | design

user-avatar

Ivanhoe

7. 12. 2015 | 09:00

Pokud vás štve, že si pokaždé ráno připálíte svůj snídaňový toustík a popálíte nedočkavé prstíky, pak nový toustovač od James Stumpfa pro vás může být užitečným domácím pomocníkem. Nabízí totiž zcela revoluční způsob toustování.

Klasickým toustovačům s vyskakovacími mechanismem začíná odzvánět. Na trh totiž přichází nový topinkovač, který toustování chlebů posouvá na vyšší level. Má totiž toustovací zásobníky vyrobené z průhledného skla, takže můžete na vlastní oči kontrolovat, zda je váš chleba dostatečně opečen. Navíc je vybavený technologií, která vám umožní horké tousty rychle zchladit, aby se daly hned jíst. Ovšem do doby, než si je z toustovače vyzvednete, je udrží příjemně teplé. Díky zabudovanému dotykovému displeji můžete změnit nastavení toustování ještě během opékání. Chytrý toustovač také uživateli napoví, kdy je bezpečné si svůj toust vyzvednout, aby si zbytečně nepálil prsty.

Bambusovo-skleněný toustovač od firmy Stumpf Studio

Nejde sice o úplně první transparentní toustovač na trhu, tento je však unikátní i svým vzhledem. Je totiž celý vyroben nejen ze skla, ale i bambusu, tedy přírodních a recyklovatelných materiálů, bez jakýchkoli komponentů z plastu a kovů, což ocení hlavně ochránci přírody. Díky naleštěnému dřevu se tento elegantní přístroj budu také dobře vyjímat v kuchyňské lince.

user-avatar

Ivanhoe

7. 12. 2015 | 09:00

Zavří­t reklamu