Projděte si s průvodkyní Buckinghamský palác ve virtuální prohlídce. | zdroj: youtube.com


Projděte se Buckinghamským palácem, sídlo královny si lze prohlédnout už i na počítači

TÉMATA: památky | aplikace | velká británie

user-avatar

Tomáš Chalupa

23. 01. 2016 | 12:30

Virtuální prohlídky zajímavých historických památek se stávají stále běžnější. Stačí si jen sednout k počítači, vybrat si památku a pak si ji projít. Ve speciální aplikaci bylo možné například projít celé Zakázané město, císařský palác v Pekingu. Na YouTube je v současné době také k vidění prohlídka Buckinghamského paláce, sídla britské královny.

Do paláce nás zve správce královského domu vice-admirál Charles Anthony Johnstone-Burt. K vidění jsou všechny interiéry, které jsou zpřístupněny turistům, a to včetně trůnního sálu. Prohlídka je doplněna výkladem kurátotky Anny Reynoldsové. V klidu domova si tak můžete užít prohlídku této nejdůležitější budovy ve Velké Británii.

Nově je na YouTube k vidění také prohlídka Bílého domu, která si lze po rozkliknutí spustit na tomto odkazu: http://mashable.com/2015/12/19/white-house-virtual-reality/#Zx0_3DAGWGqO. Pro pohodlné prohlížení nezapomeňte používat šipky vlevo nahoře, které umožňují rozhlížet se kolem sebe v jednotlivých místnostech. Přejeme příjemnou zábavu. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

23. 01. 2016 | 12:30

Zavří­t reklamu