válkaČeskoslovenskoobjevy

Projděte se Buckinghamským palácem, sídlo královny si lze prohlédnout už i na počítači

Virtuální prohlídky zajímavých historických památek se stávají stále běžnější. Stačí si jen sednout k počítači, vybrat si památku a pak si ji projít. Ve speciální aplikaci bylo možné například projít celé Zakázané město, císařský palác v Pekingu. Na YouTube je v současné době také k vidění prohlídka Buckinghamského paláce, sídla britské královny.

Tomáš Chalupa 23. ledna 2016

Do paláce nás zve správce královského domu vice-admirál Charles Anthony Johnstone-Burt. K vidění jsou všechny interiéry, které jsou zpřístupněny turistům, a to včetně trůnního sálu. Prohlídka je doplněna výkladem kurátotky Anny Reynoldsové. V klidu domova si tak můžete užít prohlídku této nejdůležitější budovy ve Velké Británii.

Nově je na YouTube k vidění také prohlídka Bílého domu, která si lze po rozkliknutí spustit na tomto odkazu: http://mashable.com/2015/12/19/white-house-virtual-reality/#Zx0_3DAGWGqO. Pro pohodlné prohlížení nezapomeňte používat šipky vlevo nahoře, které umožňují rozhlížet se kolem sebe v jednotlivých místnostech. Přejeme příjemnou zábavu.

Další články

Zavří­t reklamu