Bashar už za dva dny promluví i na obyvatele České republiky | zdroj: youtube.com


Proč určitě zajít na film First Contact

TÉMATA: bashar | mimozemšťané | filmy

user-avatar

Tomáš Chalupa

12. 10. 2016 | 12:00

Už 14. října proběhne ve Velkém sále Lucerny světová premiéra filmu First Contact o vesmírné bytosti Basharovi, se kterou komunikuje chaneller Darryl Anka. Podívejme se blíže na Bashara. Co o něm vlastně víme?

Bashar je multidimenzionální bytost, přítel z budoucnosti, a už 33 let prostřednictvím média Darryla Anky přináší úplně nové informace a jasná vysvětlení toho, jak funguje vesmír a jak si každý člověk vytváří realitu, kterou prožívá. Tisíce lidí tak za ta léta dostaly příležitost si tyto zásady vyzkoušet a zjistit, jestli fungují, jestli si opravdu s jejich pomocí mohou změnit život a vytvořit si realitu, po které touží. V drtivé většině odpověď zní: „Tohle funguje!“  Ve zpětné vazbě, o niž se podělili naši posluchači, stálo například tohle: 

- Lepší a větší tvořivost a hojnost
- Duševní a emoční jasnost
- Zlepšení zdraví
- Zlepšení milostného života
- Rozšířené psychické schopnosti
- Hlubší sebeláska a sebepřijetí
- Znovunabytí vlastní síly

Bashar by určitě řekl, že je to proto, že jsou tyto informace založeny na fyzikálních zákonech, že to nejsou jen takové nějaké „vábničky filozofie New Age“.  Možná se jedná o mnohem pokročilejší verzi fyziky, než na kterou jste narazili v minulosti – nicméně pořád se jedná o fyziku. Když pak uplatníte tyto zásady a techniky ve svém každodenním životě, dosáhnete dramatických výsledků a rozdílů jak v tom, co budete prožívat, tak v tom, jak se budete cítit!

Bashar ukazuje, jak důležitý je náš hodnotový žebříček, říká, že pokud změníme to, čemu věříme a jak vnímáme sebe sama a svět kolem, změní se dramaticky to, co ve svém životě prožíváme, a také vysvětluje, jak to udělat. Nabízí nové perspektivy, které mohou změnit váš způsob vnímání „reality“ a které vám mohou pomoci si uvědomit, jaké hodnoty a myšlenky v současné chvíli řídí váš život – protože pak se můžete rozhodnout je změnit. Basharova poselství zdůrazňují, že máte veškerou potřebnou sílu a moc a že také máte schopnost si pomocí své vědomé svobodné volby vytvořit život a svět, po kterém toužíte.  

Bashar říká, že naše planeta prochází zásadní transformací – evolučním skokem do další úrovně vědomí.  Basharovo poselství slouží jako připomínka toho, co už dávno víte – jen jste to možná zapomněli, a může vám pomoci projít touto změnou hladce a radostně, prostě tak, že rozšíříte své vědomí neomezených možností, které jsou vám skutečně k dispozici. Toto poselství zdůrazňuje, že klíčem k vědomému vytváření reality, po jaké toužíte, je znovunabytí vlastní síly a spojení se svým Vyšším Já.  

Basharovo poselství pomáhá zlepšit vaši schopnost učení a změny. Znovu probouzí vaši schopnost využívat představivost a vyjadřovat se tvůrčím způsobem… abyste mohli zažívat nadšení, které je vaším přirozeným právem. Techniky, které Basharův materiál obsahuje, jsou zábavné, podnětné a zajímavé. Třešničkou na dortu je pak jedinečný Basharův humor a jeho přímost, díky nimž se celý proces stává nezapomenutelným zážitkem.  

 

 

user-avatar

Tomáš Chalupa

12. 10. 2016 | 12:00

Zavří­t reklamu