válkaČeskoslovenskoobjevy

Příběh lásky Sady Abe a Kičizo Išady, který skončil vraždou a nekrofilií

Příběh lásky Sady Abe a Kičizo Išady, který skončil vraždou a nekrofilií
Zdroj: Nikkatsu Corporation

Příběh lásky mezi Sadou Abe a Kičizo Išidou byl opravdu tragický a ke konci až nechutný. I když Abe Išida zavraždila, odřezala mu jeho penis, který pak nosila při sobě a dokonce se s ním uspokojovala.

Tomáš Chalupa 30. července 2018

Vše začalo 23. dubna roku 1936 v Tokiu, kde se v jednom hotelu milovali Sada a Kičizo. Měla to být krátká romance, Kičizo měl svou manželku, ke které se chtěl vrátit. Jenže z jedné noci byla další a pak další, a tak se krátký románek proměnil ve vášnivou lásku.

Ti dva se tak milovali, že nehodlali přestat, ani když do pokoje vstoupila pokojská, aby jim přinesla čaj. Byly to doslova sexuální orgie. Oba se znali dva měsíce, Kičizo najal Sadu Abe, aby pracovala v jeho restauraci jako servírka. Sada utíkala před životem prostitutky, ke kterému ji donutili její vlastní rodiče. Už jako teenagerka musela uspokojovat spoustu milenců, nebo spíše klientů. Později se stala prostitutkou se státní licencí, což byla tehdejší legální forma prostituce. Jenže okrádala své klienty, a tak skončila jako nelegální prostitutka v jednom tokijském bordelu. Na ten ale provedla zátah policie. Sada už měla popotahování a problémů dost a rozhodla se živit normální prací. Práce servírky v rybí restauraci se zdála být to pravé. Majitelem restaurace byl právě Kičizo Išida.

Sada Abe

Sada Abe

Na konci jejich sexuálního pobytu v hotelu ale Išida prohlásil, že se musí vrátit k manželce, že to jinak nejde. Jenže Sada to nesla velmi těžce a sehnala si někde kuchyňský nůž. S tím se vrhla na Išidu a vyhrožovala mu, že ho zabije, pokud ji opustí. Sada byla opilá a Išida byl spíše překvapený než vyděšený.

Znovu podlehli vášni a začali se milovat, Sada ale měla při sobě stále nůž. S tím si pohrávala a napíchla na něj něžně Išidův penis. Išida navíc chtěl, aby jej při milování svazovala a škrtila. Další dva dny probíhaly v pokoji sadomasochistické hrátky, při kterých Išida stále stupňoval meze, za které chtěl zajít. Chtěl být škrcen stále více. A v žertu řekl, že by chtěl být uškrcen úplně. To mu Sada následující den splnila. Věděla, že jde je o přání vyslovené buď v žertu, nebo pod vlivem sexuálního vzrušení. Přesto svůj čin dokonala a milence uškrtila.

Uřezala mu pak penis, který pečlivě zabalila do papíru a uschovala. Jeho krví napsala na zeď vzkaz: „My, Išida a já, jsme nyní volní.“ A nožem na jeho ruku vyryla své jméno. Pak se odhlásila z hotelu a zmizela i s penisem.

Místo, kde se stala vražda.

Místo, kde se stala vražda.

Případ se rychle dostal do novin, zemi zachvátila panika a celá japonská policie hledala Sadu Abe. Každou chvíli se objevovala hlášení, že někdo někde ženu viděl. Vždy se ale ukázalo, že jde jen o plané poplachy. Sada mezitím v poklidu nakupovala v Tokiu a žila pod smyšleným jménem v jednom hotelu. Plánovala ale sebevraždu skokem z hory. Několikrát se také pokoušela použít Išidův penis jako sexuální nástroj, ale jak později sama řekla, nebylo to možné, penis už byl jen svrasklý kousek masa a kůže.

Pak u jejího hotelového pokoje zaklepala policie, která se jí mezitím dostala na stopu. Sada jim klidně otevřela a ukázala jim Išidův penis jako důkaz, že našli správnou osobu. K činu se přiznala a u soudu požadovala popravu. Ten ji ale odsoudil jen k šesti letům vězení. Odseděla si pět a byla předčasně propuštěna.

Sada Abe při zatčení policií.

Sada Abe při zatčení policií.

Snažila se na sebe neupoutat pozornost, ale média ji brzy vypátrala. Abe pak dávala rozhovory, psaly se o ní články a dokonce byl podle jejího příběhu natočen i film. Pracovala jako servírka dalších dvacet let. Pak beze stopy zmizela a dodnes nikdo neví, kde se nachází nebo co se s ní stalo. Išidův penis byl předán fakultě medicíny univerzity v Tokiu. To je vlastně vše, co po celém příběhu tragické lásky zbylo.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu