válkaČeskoslovenskoobjevy

Převratný vynález pro všechny cvičící: Tohle zrcadlo vám bude ukazovat, jak rostou vaše svaly

Přijde vám shazování kil či budování vyrýsované muskulatury jako neskutečně dlouhá, útrpná mise s kýženým cílem v nedohlednu? Nezapomínejte, že běžné zrcadlo vám ukazuje jenom povrch. Co se doopravdy děje pod kůží a jak moc se budují vaše svaly, vám poví až zrcadlo od společnosti Naked Labs.

Simona Knotkova 29. dubna 2016

Tento vynález funguje jako 3D skener a přesně vám změří tuk či svalovou hmotu. Kromě běžných měřidel vám ale rovnou ukáže pohled dovnitř. Těhotné ženy můžou dokonce detailně pozorovat růst svého břicha! Veškeré výsledky se ukládají do aplikace, na níž lze sledovat postupný vývoj. Tepelné mapy vám také ukážou, kde přesně vám v daný moment zrovna rostou svaly nebo kde spalujete tuky.

Nehublo by se hned s větší chutí, kdybyste něco podobného měli doma a denně byste byli informovaní, jak si vedete?

Nehublo by se hned s větší chutí, kdybyste něco podobného měli doma a denně byste byli informovaní, jak si vedete?

Zrcadlo se zatím testuje na beta uživatelích, kteří si ho nemohou vynachválit. Nejvíce je fascinuje právě zaznamenaná proměna jejich těla den po dni, která je skvělou motivací, aby nepolevovali ve svém úsilí a pokračovali, třebaže navenek žádné změny stále nevidí.

Zájemci si mohou Naked 3D Fitness Tracker už předobjednat. V přepočtu na naši měnu je vyjde na více jak jedenáct tisíc korun.

Další články

Zavří­t reklamu