válkaČeskoslovenskoobjevy

Překvapivé přiznání Jennifer Aniston: „Chtěla jsem s herectvím seknout“

Překvapivé přiznání Jennifer Aniston: „Chtěla jsem s herectvím seknout“
Zdroj: Wikimedia Commons, Angela George, CC BY-SA 3.0

Jennifer Aniston patří k nejoblíbenějším herečkám současnosti. Stačilo přitom málo a v žádném dalším projektu jsme ji už nemuseli vidět. Jednapadesátiletá hvězda přiznala, že před pár lety uvažovala o konci kariéry.

Simona Knotkova 30. června 2021

K přiznání, které může být pro některé fanoušky až šokující, došlo v podcastu SmartLess. Jennifer Aniston se moderátorům Jasonu Batemanovi, Seanu Hayesovi a Willu Arnettovi svěřila, že před pár lety uvažovala o odchodu z filmového světa. Přivedl ji k tomu jeden z nejmenovaných projektů, na kterém v minulosti pracovala. Jeho natáčení bylo natolik nepřipravené a chaotické, že si musela položit otázku: Je tahle profese vůbec pro mě?

Thumbnail # Ještě než se z ní stala Rachel z Přátel: Takhle prožívala své dospívání Jennifer Aniston
Mohlo by Vás zajímat:

Ještě než se z ní stala Rachel z Přátel: Takhle prožívala své dospívání Jennifer Aniston

„Ten projekt ze mě úplně vysál život. Nebyla jsem si jistá, jestli zrovna tohle chci dělat dál,“ prozradila hvězda seriálu Přátelé.

Trojici hereckých kolegů také řekla, čemu by se v uměleckém důchodu věnovala: „Pravděpodobně interiérovému designu. Mám ho fakt ráda, dělá mě šťastnou.“

Řeč se pochopitelně stočila i na Přátele, které Aniston označila za své nejoblíbenější angažmá. Pochválila si taky práci s Adamem Sandlerem na komedii Zkus mě rozesmát. „Známe se už od devatenácti,“ dodala.

V poslední době ji diváci mohli vidět v seriálu The Morning Show. Za roli televizní moderátorky byla Aniston letos nominována na Zlatý glóbus.

 

Další články

Zavří­t reklamu