válkaČeskoslovenskoobjevy

Překvapivé koníčky slavných: Který hollywoodský herec sbírá kytary a kdo se věnuje včelaření?

Překvapivé koníčky slavných: Který hollywoodský herec sbírá kytary a kdo se věnuje včelaření?
Zdroj: pexels.com

Jsou slavní, bohatí a ve svém volném čase se rádi věnují skutečně překvapivým koníčkům. Který hollywoodský krasavec po nocích tvoří keramické sochy? A která zpěvačka ročně vyrobí stovky sklenic medu?

Komerční sdělení 22. července 2021

Johnny Depp – herec s vášní pro sběratelství

Představitel kapitána Jacka Sparrowa z filmové série Piráti z Karibiku je mezi celebritami proslulý svou vášní pro sběratelství. Sbírá kytary, zdobené klobouky, figurky klaunů, vycpaná zvířata nebo kresby psychopatických zabijáků. Asi nejznámější je ale jeho sbírka panenek Barbie, kterých vlastní údajně až několik stovek!

Věděli jste, že Johnny Depp je nejen herec, ale také obstojný hráč na elektrickou kytaru? Společně s Alicem Cooperem a Joem Perrym dokonce založil rockovou skupinu Hollywood Vampires, aby uctili hudbu rockových hvězd, které zemřely v 70. letech.

Beyoncé aneb včelí královna

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti, která má na svém kontě 28 hudebních cen Grammy, se ve volných chvílích věnuje včelaření. Stará se celkem o 80 tisíc včel, díky kterým ročně naplní stovky sklenic medu. A jak se k tomuto koníčku dostala? Inspirovaly ji k tomu její dvě děti, které trpí nespočtem alergií. Beyoncé se tak rozhodla, že pro ně začne vyrábět něco zdravého.

Shailene Woodley vyrábí vlastní biokosmetiku

Herečka známá z filmu Divergence nebo z filmové adaptace knihy Hvězdy nám nepřály se s nadšením pustila do výroby bioproduktů. Rozhodla se k tomu poté, co jí přestala vyhovovat konvenční kosmetika dostupná v drogeriích. Začala proto pěstovat organické suroviny, ze kterých vyrábí vlastní zubní pasty, pleťové oleje nebo tělová mléka a šampony.

Brad Pitt se zhlédl v keramice

Při pohledu na pohledného hollywoodského herce by si jen málokdo tipl, že se po návratu z filmového placu věnuje výrobě keramiky. Tento koníček přitom sdílí se svým hereckým kolegou Leonardem DiCapriem, se kterým se často schází ve vlastním keramickém studiu, kde společně tvoří umělecká díla až do časných ranních hodin.

Zaujaly vás překvapivé koníčky slavných? Pokud jste i vy zatoužili po sbírce kytar po vzoru Johnnyho Deppa, porozhlédněte se po svém novém kousku na Heurece. Vybírat můžete jak z klasických akustických, tak i moderních elektrických modelů.

Další články

Zavří­t reklamu