Případ zmizelého profesora není jediný svého druhu.

Případ zmizelého profesora není jediný svého druhu. | zdroj: messagetoeagle.com


Před 40 lety se před očima svědků doslova vypařil univerzitní profesor. Vstoupil snad do paralelního vesmíru?

TÉMATA: vesmír | paralelní světy

user-avatar

Simona Knotková

26. 10. 2016 | 16:00

Paralelní světy prý opravdu existují, jak se ozývají hlasy některých vědců. Vstoupil do jednoho z nich i profesor venezuelské univerzity, který před čtyřiceti lety záhadně zmizel?

O případu ze 70. let informoval novinář Segundo Peña z venezuelského listu El Tiempo. Bylo tehdy slunné odpoledne a profesor byl na cestě domů ze svého pracoviště na Andské univerzitě ve městě Mérida. U auta se ještě na chvíli zastavil a nazpět zamával několika studentům, kteří ho zdálky zdravili. Poté nastoupil do vozu, zavřel za sebou dveře a… zmizel. Auto po jeho nastoupení neodjelo a nikdo v něm po ohledání ani nebyl.

Policie následně rozjela pátrání, ale vše bylo zbytečné. Učitel, jehož jméno zůstalo ku úctě pozůstalých v anonymitě, nebyl nikdy nalezen. Nepomohly ani výslechy množství svědků, kteří toho dne muže na cestě k autě prokazatelně viděli.

Podobných případů byste v historii ale našli ještě několik. Můžou být právě tato záhadná zmizení, doslova vypaření se do vzduchu, důkazem, že paralelní světy existují? Byla to snad nějaká neznámá mimozemská síla, která profesora po nastoupení do auta stáhla s sebou?

Na některé otázky nedokážeme i s našimi dnešními rozvinutými poznatky a technologiemi stále najít spolehlivou odpověď.

user-avatar

Simona Knotková

26. 10. 2016 | 16:00

Zavří­t reklamu