Indický svatý muž nejí a nepije už 70 let. | zdroj: youtube.com


Indický svatý muž nejí a nepije už 70 let!

TÉMATA: indie | extrémy | záhady

user-avatar

Tomáš Chalupa

21. 05. 2016 | 12:30

Podstoupil několik medicínských testů a stejně se neví, jak to, že je Prahalad Jani stále naživu. Tento indický svatý muž nic nejí ani nepije už 70 let.

Janimu bylo jedenáct let, když měl silný náboženský prožitek a stal se následovníkem bohyně Amby. Díky tomu se začal oblékat do rudého roucha, jaké nosí ženské kněžky této bohyně. Má titul Mataji, což znamená ctihodná matka. Podle jeho slov mu bohyně poskytuje vše, co potřebuje k životu. Jídlo ani pití však mezi jeho potřeby nepatří. Nejí a nepije už přes sedmdesát let.

Lidé jeho tvrzení často nevěří, stejně tak byli skeptičté i vědci, kteří jej podrobili testům. Lékaři jej v nemocnici zkoumali deset dní, kdy byl v pokoji s neustálým dohledem. Za tu dobu nic nejedl ani nepil, nebyl ani jednou na toaletě. Podle lékařů se jeho moč reabsorbovala zpět do jeho těla. Podle lékařských kritérií je Jani zcela zdráv a netrpí žádnými nemocemi. Jedinou abnormalitou je díra v jeho ústním patru. 

V protokolu stojí: "Pan Parahalad Jani v průběhu testu nepřijímal nic orálně, ani vodu, ani ovoce. Neměl po tu dobu žádnou stolici ani moč." Podobný test absolvoval ještě několikrát, avšak vždy se stejným výsledkem. Jani prostě nejí, nepije ani nevyměšuje, tak zní závěry všech studií, které na něm byly provedeny. Proč tomu tak je, však nedokáže nikdo z vědců vysvětlit.

user-avatar

Tomáš Chalupa

21. 05. 2016 | 12:30

Zavří­t reklamu