válkaČeskoslovenskoobjevy

Pracovní stoly pro workoholiky: můžete si v nich i ustlat

Pracovní stoly pro workoholiky: můžete si v nich i ustlat
Zdroj: www.studionl.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Pro mnoho workoholiků se v brzké době stane jejich kancelář nejen místem k práci, ale i k životu. Takto postiženým jedincům vycházejí proto vstříc současní designéři a navrhují pracovní stoly, které se v případě potřeby dají rychle přeměnit v lůžko na spaní.

Ivanhoe 1. června 2015

„V soutěživém prostředí novodobé metropole práce téměř určuje smysl naší existence. Fyzická, psychologická a intelektuální izolace se stala běžným fenoménem velkoměst. Naše životy se zmenšují tak, aby se vešly do uzavřeného prostoru naší kanceláře.“

Tahle slova pronesla mladá řecká návrhářka Athanasia Leivaditou, když pro StudioNL v New Yorku navrhla stůl, jenž v sobě ukrývá postel s roštem a matrací. Ustelete si tedy přímo pod pracovní deskou pokrytou lejstry papírů a šanony, takže o práci se vám může v noci jen zdát. Na druhou stranu stůl tohoto typu skýtá zaměstnancům možnost si krátce zdřímnout kdykoli během pracovní doby a načerpat tak nové síly do práce, což ocení hlavně ti, kteří nestíhají termíny a musí se déle zdržet v práci. Nespornou výhodou tohoto pracovního stolu je také to, že šetří prostor, který běžná postel zabírá.

Podívejte se v naší fotogalerii i na další chytré pracovní stoly, v nichž se dá přespat.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu