Je na dně moře v Bermudském trojúhelníku pyramida? Mnozí věří, že ano, přestože důkazy chybí. | zdroj: youtube.com


Proč mizí letadla v Bermudském trojúhelníku? Může za to podmořská pyramida

TÉMATA: záhady | bermudský trojúhelník | pyramidy

user-avatar

Tomáš Chalupa

15. 10. 2016 | 11:00

Podle jedné teorie leží 2000 metrů pod hladinou moře v Bermudském trojúhelníku velká pyramida. Teorie říká, že tuto pyramidu objevili vědci v roce 2012, ale její nález zatajili.

Právě tato pyramida může za četná zmizení letadel a lodí v oblasti Bermudského trojúhelníku. Za objevem pyramidy má stát dr. Meyer Verlag, člen americko-francouzského vědeckého týmu. Velikost nalezené pyramidy má být stejná, jako mají pyramidy v Egyptě. Své nálezy měl prezentovat na jedné konferenci na Bahamách, ale závěry se prý nedostaly na veřejnost.

Neexistuje jediný důkaz, že pyramida existuje, stejně jako se nepodařilo ani zjistit, zda existuje nějaký dr. Meyer Verlag. Přesto tato teorie stále v určitých kruzích žije. Drží se jí například známý ufolog Nigel Watson, který věří, že tajemství kolem pyramid či jiných struktur na dně Bermudského trojúhelníku musí být objasněno. Vypadá to, že se však žádný vědecký tým do objasnění této záhady nehrne. Zda existuje pod mořem ona pyramida, se tak nejspíš nikdy nedozvíme. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

15. 10. 2016 | 11:00

Zavří­t reklamu