válkaČeskoslovenskoobjevy

Pomsta za nevěru: Spícímu manželovi nasadila na penis matici. Muž o svůj orgán málem přišel

Pomsta za nevěru: Spícímu manželovi nasadila na penis matici. Muž o svůj orgán málem přišel
Zdroj: dailymail.co.uk

Jak zatočit s nevěrníkem? Žena z Ukrajiny na to šla pěkně zostra a svého manžela málem připravila o pohlavní úd.

Simona Knotkova 4. února 2020

Na jedno lednové ráno asi jen tak nezapomene nejmenovaný čtyřicetiletý muž z ukrajinského města Záporoží. Ten se probudil s velkými bolestmi v oblasti genitálií. Po ohledání zjistil, že jeho penis je zaseknutý v železné matici, která ho škrtí a způsobuje otok. Na pohlavní úd mu ji během spánku nasadila manželka, která zjistila, že jí muž byl údajně nevěrný. Matice měla sloužit jako jakýsi mužský „pás cudnosti“ a nevěrníkovi měla zabránit v dalším úletu. Následky byly ale skoro fatální.

Ukrajinec si ji nebyl schopen vlastními silami sundat a musel vyhledat lékařskou pomoc. Ani doktoři se svými nástroji příliš nepochodili a na pomoc přivolali skupinu záchranářů s kotoučovou pilou.

„Obdrželi jsme telefonát od doktorů, kteří nás žádali o odstranění matice z penisu. Použili jsme na to speciální zařízení. Zatímco jsme objekt odstraňovali, muž ležel na operačním stole pod anestetiky,“ sdělil novinářům vedoucí záchranného týmu Olexandr Brienko.

Operaci ztěžovaly jiskry, které z pily vyletovaly. Matice se působením nástroje rovněž zahřívala, a místo tak muselo být poléváno vodou. Nakonec ale vše dobře dopadlo a po pár dnech léčby měl být muž propuštěn domů. Krutý trest za nevěru na něm naštěstí nezanechal žádné následky.

Brienkův spolupracovník Eduard Nechorošev dodal, že se nejedná o první zkušenost záchranářů s odstraňováním zaseknutého předmětu na části těla. „Často se potkáváme s podobnými incidenty. Máme už celkem dost zkušeností s odstraňováním prstenů, pout a dalších věcí z lidského těla. Co se týče tohoto případu, šlo doslova o záchranu mužova penisu. V budoucnu se ale ještě bude moci stát otcem,“ řekl.

K případnému zplození potomka ale už pravděpodobně nedojde s ženou, která ho o tuto možnost málem připravila. Jak uvedla ukrajinská média, muž zvažuje, že se se svou manželkou rozvede.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu