válkaČeskoslovenskoobjevy

Policie nařídila muži, aby trávil 3 dny s manželkou a 3 dny s milenkou

Policie nařídila muži, aby trávil 3 dny s manželkou a 3 dny s milenkou
Zdroj: Pixabay

Indická média informovala o příběhu milostného trojúhelníku, který jako by vypadl z bollywoodského filmu. Konec zůstává otevřený.

Simona Knotkova 26. února 2021

Rajesh Mahato z města Ráňčí v indickém státě Džhárkhand měl manželku a dítě. Mimo to udržoval tajný mimomanželský vztah s druhou ženou. Do nové přítelkyně se zamiloval natolik, že se rozhodl opustit stávající rodinu a společně s ní utéct. Žena po celou dobu přitom absolutně netušila, že randí s ženatým mužem a otcem jednoho dítěte.

Thumbnail # 7 milostných trojúhelníků, které otřásly světem
Mohlo by Vás zajímat:

7 milostných trojúhelníků, které otřásly světem

Poté, co oba bez vysvětlení a rozloučení zmizeli ze svých domovů, přišli rodiče Rajeshovy milenky na policii, kde ohlásili zmizení své dcery. Na policii zamířila také zhrzená Rajeshova manželka. Vyšetřovatelé rozjeli celostátní pátrání a dvojici nakonec úspěšně našli. Tím ale komplikace neskončily. Příbuzní se dozvěděli, že zatímco byli milenci nezvěstní, stali se z nich manželé. Započala velká hádka, kterou museli uklidňovat policisté.

Ti taky vydali nařízení, které mělo velmi křehké vztahy uvnitř indického trojúhelníku vyřešit. Rajesh dostal nakázáno, aby tři dny v týdnu trávil se svou milenkou (resp. další manželkou), tři dny se svou rodinou a jeden den měl na to, aby si ode všech odpočinul. Na první pohled se zdálo, že takové rozhodnutí uchlácholilo všechny zúčastněné strany a trojice podepsala dokument o příměří. Ani to ale nebyl konec dramatu jako vystřiženého z bollywoodského filmu.

Thumbnail # Muž předstíral, že má covid. Chtěl utéct s milenkou
Mohlo by Vás zajímat:

Muž předstíral, že má covid. Chtěl utéct s milenkou

Krátce po podepsání dohody se na policejní stanici znovu objevila Rajeshova druhá manželka, která tvrdila, že ji muž pod záminkou manželství sexuálně napadl. Strážnici vydali na násilníkovo jméno zatykač a vypravili se do jeho bydliště, které sdílel s první manželkou. Původní partnerku už ale vztek a žárlivost pravděpodobně zcela přešly a jakmile uviděla na prahu domu policii, Rajeshovi pomohla utéct.

Jaký je konec tohoto nervy drásajícího spektáklu? V době psaní textu zatím neznámý. Kdyby ale tvůrcům velkolepých indických snímků docházely nápady, mohou se nechat inspirovat.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu