Být nevěrným a emocionálně otupělým se Číňanovi nevyplatilo.

Být nevěrným a emocionálně otupělým se Číňanovi nevyplatilo. | zdroj: dailymail.co.uk


Podvedená žena se pomstila nevěrníkovi. Domů mu poslala tunu cibule

TÉMATA: vztahy | nevěra | pomsta | čína

user-avatar

Simona Knotková

2. 06. 2020 | 23:45

Tunou cibule skončil vztah dvou lidí z čínské provincie Šan-tung. Přesně takové množství aromatické zeleniny poslala žena svému nevěrnému expartnerovi.

Nejmenovaný muž se dopustil hned dvou prohřešků. Zaprvé svou bývalou přítelkyni podvedl, zadruhé neuronil ani slzu, když se spolu dvojice následně rozešla. Žena, uváděná čínskými médii pod křestním jménem Čao, se proto rozhodla pro (doslova) ostrou odplatu. Svému ex objednala přesně tunu červené cibule, aby také on poznal, jaké to je brečet.

"Od přátel jsem se doslechla, že náš rozchod ustál s klidem. Já přitom brečela tři dny v kuse. Byla jsem zničená. Objednala jsem mu proto domů tunu cibule. Mám na to dost peněz. Chtěla jsem, aby poznal, jak chutnají slzy," objasnila žena novinářům své pohnutky.

K pytlům cibule přidala vzkaz: "Brečela jsem tři dny. Teď je řada na tobě." Doručovací službě poté předala instrukce, podle kterých zaměstnanec neměl adresáta kontaktovat a zeleninu měl jenom pohodit ke vchodovým dveřím. Když se muž po několika hodinách vrátil domů, čekalo ho nepříjemné překvapení.

Do médií později řekl, že právě přehnané a hysterické chování bylo hlavním důvodem, proč to páru nevyšlo. Žena se o jeho nevěře a vypisování dalším ženám dozvěděla tak, že mu neoprávněně vlezla do mobilu. "Moje bývalá přítelkyně byla velmi dramatická. Všechno přeháněla. Teď všem říká, že jsem kvůli našemu rozchodu neuronil ani slzu. Jsem snad špatný člověk kvůli tomu, že nepláču?" sdělil muž reportérům.

Zda se plán jeho expřítelkyně povedl a kilogramy štiplavé potraviny ho skutečně rozplakaly, neprozradil. Jiní kvůli aromatu cibule, které se rozvinulo po celém bytovém komplexu, ale rozhodně trpěli. "Nevím, jestli její bývalý přítel brečel, nebo ne, ale já se kvůli tomu rozhodně málem udusil! Všude to tu smrdí cibulí," nechal se slyšet jeden z roztrpčených sousedů.

Zajímavostí je, že k originální pomstě došlo jen pár dní před čínskou obdobou svátku všech zamilovaných, který připadá na 20. května.

user-avatar

Simona Knotková

2. 06. 2020 | 23:45

Zavří­t reklamu