V Japonsku si už běžně můžete najmout herce, který bude dělat vašeho partnera.

V Japonsku si už běžně můžete najmout herce, který bude dělat vašeho partnera. | zdroj: odditycentral.com


Podvádí vás partner? V Japonsku si najímají herce, kteří dokážou odloudit milence

TÉMATA: japonsko | vztahy | láska

user-avatar

Simona Knotková

14. 10. 2017 | 09:00

Nejčastější reakcí na zjištěnou nevěru je odchod od partnera. Co když se ale podváděný jedinec z jistých důvodů nechce rozcházet? V tomto případě může pomoci soukromá vyšetřovací agentura Ginza Ladis 1, jejíž najatí herci se už o milence a milenky postarají.

Zní to jak scénář z bláznivé hollywoodské komedie, ale v Japonsku si skutečně můžete podobné služby objednat. Firma Ginza Ladis 1 vyšle do terénu profesionální herce, kteří se s milenci vašich partnerů seznámí a postupně je začnou zpracovávat.

Agentura začne vašeho partnera nejprve sledovat a zjistí, jaké má koníčky. Pokud žádné nemá, šikovně mu nechá zaslat třeba poukaz na některou aktivitu, a vytvoří tak příležitost, při které se herec s člověkem seznámí.

Všemi možnými triky se poté vetře do jeho přízně a stane se jeho věrným kamarádem. Až nastane pravá chvíle, začne mu domlouvat, ať zadaného partnera opustí. Má přece na víc a nechce hrát jenom druhé housle. Celé domlouvání musí probíhat v klidném neagresivním duchu a milenec si nesmí ničeho všimnout. Když je třeba, Ginza Ladis 1 zařídí také potřebné rekvizity a scény, aby aktu dodal až filmového ducha.

Teď ale konečně přejděme k otázce, kolik celá špionážní legrace stojí. Za 30 dnů s nejistým výsledkem si zájemce zaplatí 74 tisíc korun. 240 dnů se zaručeným úspěchem vás poté vyjdou na neuvěřitelný milion a půl!

Vyplatí se vůbec dávat takovou sumu za člověka, který vám byl nevěrný? I když se firmě totiž podaří milence odloudit, nezaručuje, že vás partner nepodvede zase jinde. Nakonec je možná nejlepší to nejlevnější řešení – neplýtvejte časem ani penězi na člověka, který vám lže a neváží si vás, a jednoduše ho odkopněte.  

user-avatar

Simona Knotková

14. 10. 2017 | 09:00

Zavří­t reklamu