válkaČeskoslovenskoobjevy

Podivné artefakty z Mexika ukazují mimozemšťany a vesmírné lodě

Skupina badatelů nalezla v jeskyni v Mexiku artefakty, které posilují teorie o tom, že na Zemi kdysi pobývali mimozemšťané. Legendy ukazují i na přítomnost neznámých vesmírných plavidel.

Tomáš Chalupa 2. října 2017

Jeskyně, kde k nálezu došlo, se nachází mezi městy Veracruz a Puebla. Vědci v ní našli několik kamenů s rytinami, které znázorňují neznámé podivné postavy, a v jednom případě také cosi, co vypadá jako vesmírný koráb.

Jedna z kamenných desek znázorňuje humanoidní postavu, která přebírá kukuřičný klas od dávného vládce. Proto se těmto kamenům přezdívá kameny prvního kontaktu. Je na nich podle některých názorů znázorněno setkání mimozemšťanů s tehdejšími kulturami v Mexiku.

Místní legendy mluví také o vesmírné lodi, která sestoupila z nebes na zem. K jejímu přistání mělo dojít právě v této oblasti a byl to také jeden z hlavních motivů výpravy. Její členové tak nález berou jako potvrzení toho, že ke kontaktu s mimozemskou civilizací skutečně došlo. To je ovšem v kontradikci s oficiální historií tak, jak se učí na školách. Právě proto prý není tento objev obecně akceptován a příliš se o něm nemluví. Lidstvo není připraveno na to přehodnotit svůj vztah k dávné historii. Alespoň zatím.

Další články

Zavří­t reklamu