válkaČeskoslovenskoobjevy

Podivná struktura v Antarktidě už není na Google Earth

Podivná struktura v Antarktidě už není na Google Earth
Zdroj: messagetoeagle.com

Lovci záhad mají zase o čem přemýšlet. Je totiž trochu zvláštní, když jeden den je vidět cosi podivného v programu Google Earth a druhý den to tam není. Navíc jde o velmi podivnou strukturu v Antarktidě, což vyvolává další otázky.

Tomáš Chalupa 25. ledna 2020

Skupina lovců mimozemšťanů upozornila na neznámou strukturu na souřadnicích 75° 0’46.98″S 0° 4’52.71”. Ovšem tato struktura byla viditelná jen několik dní a pak zcela zmizela. Samozřejmě se okamžitě vyrojily spekulace, že jde o nějakou utajovanou základnu, kterou veřejnost neměla vidět, a tak byla z Google Earth jednoduše odstraněna. Vše iniciovala samozřejmě vláda, aby celu věc utajila.

Otázkou je, co tato podivná struktura představuje. Spekuluje se o dávném městě mimozemšťanů, podzemní základně nebo hangáru pro vesmírné lodě. Podle všeho byla struktura dlouhá kolem 2000 metrů, což rozhodně není málo, nicméně zřejmě to nebude mimozemské město, ale obyčejná součást německé výzkumné stanice. Souřadnice jsou totiž téměř shodné s pozicí se stanicí Kohonen, což je malé německé zařízení určené pro pobyt výzkumníků na jaře. Může tedy jít o zasněženou část stanice nebo nějaké její vybavení, které skončilo pod navátými závějemi. Základna tedy není mimozemská, ale německá.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu