Žena doufá, že její příběh bude inspirovat také další transsexuály.

Žena doufá, že její příběh bude inspirovat také další transsexuály. | zdroj: imgur.com


Podívejte se na fascinující proměnu muže v ženu měsíc po měsíci

TÉMATA: transsexuálové | transsexualita

user-avatar

Simona Knotková

16. 02. 2017 | 16:46

Uživatelka sociální sítě Imgur publikovala intimní fotky zachycující její proměnu z muže v ženu. Album se dočkalo sta tisíců zhlédnutí a spousty pozitivních komentářů.

Mladá Američanka, vystupující pod přezdívkou Selgal, sdílela na Imgur fotky, které dokumentují její proměnu během hormonální léčby.

Selgal se narodila jako muž a až do osmnácti let tak také žila. Už během dospívání ale začala vnímat, že se narodila do špatného těla. "Já ve čtvrťáku, pořád předstírám, že jsem kluk," píše například v komentáři u jedné fotografie.

Ženské hormony začala brát s nástupem na vysokou a nedočkavě v zrcadle vyhlížela, kdy konečně na sobě uvidí tělesné změny. Jak ale brzy zjistila, hormonální substituční léčba si vyžaduje především trpělivost a celý proces proměny probíhá pozvolna.

Viditelný progres je vidět až po sedmnácti měsících. Selgal by v budoucnu chtěla podstoupit také operaci, na níž si ale zatím musí našetřit přes 600 tisíc korun.

Poslední publikované foto na Imguru uvádí i se slovy: "Tohle jsem teď já. Žiju šťastně se svým přítelem, kterého miluju víc než svůj život. Nikdy není pozdě změnit toho, kým jste. Štěstí existuje, musíte mít jen odhodlaní riskovat cokoliv, abyste ho našli."

user-avatar

Simona Knotková

16. 02. 2017 | 16:46

Zavří­t reklamu