Zde tvoří svou nádhernou hudbu hudební génius Ennio Morricone.

Zde tvoří svou nádhernou hudbu hudební génius Ennio Morricone. | zdroj: bigbangmedia.cz


Podívejte se, kde skládá filmovou hudbu proslulý skladatel Ennio Morricone

TÉMATA: celebrity | bydlení | itálie

user-avatar

Tomáš Chalupa

28. 12. 2019 | 11:00

Jeden z nejvýznamnějších filmových hudebních skladatelů historie, Ital Ennio Morricone, exkluzivně poodkryl část svého soukromí a pozval nás do své rezidence v centru Říma. Tato světově uznávaná hvězda nám ukázala prostory, kam za ní jezdí hollywoodští režiséři žádat o spolupráci na svých filmech.

Světové celebrity si své nejbližší soukromí velmi pečlivě hlídají. Přesto se nám podařilo nahlédnout do domu nejvýraznějšího filmového hudebního skladatele současnosti, Itala Ennia Morriconeho. Tato legenda svého oboru má na svém kontě hudbu k takovým filmům jako třeba Tenkrát na Západě, Hodný, zlý a ošklivý, Tenkrát v Americe, Misie, Bio Ráj, Maléna, Profesionál, Chobotnice, Nejvyšší nabídka a dvěma stovkám dalších.

Slavný skladatel bydlí celý život ve městě svého srdce, Římě. Již mnohokrát jej lákali hollywoodští producenti a režiséři k přestěhování do centra světové kinematografie Holywoodu,  on však zůstal věrný italské metropoli, v jejímž historickém centru vlastní rezidenci. Nabízí se tak jediněčná možnost nahlédnout do pracovny a studia, kde vznikly všechny slavné melodie, jimiž ozdobil slavné filmy. Vitrína s cenami, které obdržel, málem nestačí svými rozměry k tomu, aby všechny ukryla. Vždyť Morricone získal například filmového Oscara za celoživotní dílo, několik evropských oscarů Efa, Zlaté Globy, cenu Grammy, několik sošek Bafta a mnoho dalších.

 

user-avatar

Tomáš Chalupa

28. 12. 2019 | 11:00

Zavří­t reklamu