Ilustrativní foto.

Ilustrativní foto. | zdroj: odditycentral.com


Po svatbě následoval rychlý rozvod. Ženich zjistil, že jeho manželka je muž

TÉMATA: svatba | vztahy | indonésie

user-avatar

Simona Knotková

24. 06. 2020 | 20:00

"Důvěřuj, ale prověřuj," je rčení, kterým se bohužel neřídil muž z Indonésie. Teprve po svatbě se dozvěděl, že žena, kterou si vzal, je... muž.

Třicetiletý muž, kterého indonéská média uvádí pod jménem Muh, se se svou nastávající manželkou, pětadvacetiletou Mitou, seznámil na Facebooku. Dvojice si krátkou dobu psala a nakonec se rozhodla, že se sejde u kávy. Nádherná a elegantní žena Muha zaujala na první pohled. Rozhodl se, že nebude s ničím otálet a po první schůzce ji požádal o ruku. K jeho radosti Mita souhlasila. Se sňatkem neměli problém ani jeho rodiče, kteří podle indonéské tradice nabídli snoubence věno v hodnotě 20 milionů rupií (cca 33 tisíc korun).

Ke svatebnímu ceremoniálu došlo 2. června v regentství Kediri na Střední Jávě, jen pár týdnů poté, co si dvojice na sociální síti vyměnila první zprávu. Možná právě díky nevěstině závoji vše proběhlo v pořádku a nikdo nevyslovil podezření nad skutečným pohlavím novomanželky. Všechno se začalo kazit hned po odchodu posledních hostů.

Po svatbě měla následovat dlouze očekávaná svatební noc, ale žena svého manžela poprvé odmítla. Když stejný scénář následoval i další dvě noci, muži to už začínalo vrtat hlavou. Zklamaný nad další promarněnou nocí se vydal ven, kde došlo k nevyhnutelnému. Zdroje neuvádí, jak se k němu tato informace přesně dostala, ale konečně se dozvěděl pravdu o skutečném pohlaví jeho milované Mity – byl to muž jménem Adi.

Nové zjištění Muh s Mitou/Adim ani nestačil konfrontovat; po návratu domů našel už jenom prázdné lože. Zhrzený a podvedený novomanžel ihned zažádal o rozvod, čímž se stal ve svém regionu rekordmanem v nejkratším trvání manželského svazku. Vykutálený "ženomuž" byl později zadržen a nyní čelí obvinění z podvodu a urážky na cti.

"Muž byl po tom, co se stalo, v šoku a cítil se podvedený. Měl pocit, že dobré jméno jeho rodiny a vesnice bylo pošpiněno," sdělil jeden z vyšetřujících policistů Dhafid Shiddiq z regentství v Západním Lomboku.

user-avatar

Simona Knotková

24. 06. 2020 | 20:00

Zavří­t reklamu