válkaČeskoslovenskoobjevy

Pizzerie zaplatí 500 euro tomu, kdo za půl hodiny sní jejich největší pizzu, zatím nikdo neuspěl

V Dublinu se nachází pizzerie s názvem Pinehead´s Pizza, která má pro své hosty zajímavou nabídku. Kdo sní během 32 minut jejich největší pizzu o průměru 84 cm a zalije ji dvěma milkshaky, tomu vyplatí 500 euro.

Tomáš Chalupa 20. listopadu 2018

S nápadem přišel Anthon Kelly, majitel podniku. Ten tuhle nabídku zařadil do menu už v roce 2015. Jeho největší pizza nemá žádné zvláštní jméno, na jídelníčku prostě stojí Největší pizza v Irsku. Za celou dobu ji ještě nikdo nedokázal sníst. A že to zkusilo už hodně lidí! Podle Kellyho to už byla nejméně stovka. Původně sliboval jedlíkům 50 euro a další pizzu zdarma, postupně svou nabídku navýšil až na současných 500 euro. A stále nic.

Fígl, možná nechtěný, je v tom, že těsto je velmi tlusté. Lidé, kteří zkusili pizzu sníst, prohlašovali, že už po prvním kousnutí jim bylo jasné, že to nedokáží. Pizza je dlouhá jako natažená lidská ruka, je to opravdu gigant. V pizzerii mají dokonce Zeď slávy pro ty, kteří dokáží jídlo zkonzumovat, ale zatím tam nikdo nefiguruje. Kelly ale povzbuzuje každého, kdo by to chtěl zkusit. V banku je velký balík a rozhodně to stojí za pokus. Stačí prý jen zavolat dopředu, aby obří pizzu stihli připravit.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu