Colin Farrell před deseti lety a dnes. Změna je více než patrná.

Colin Farrell před deseti lety a dnes. Změna je více než patrná. | zdroj: Profimedia.cz


Pije čaj, cvičí jógu a žije v celibátu - takhle dnes žije čerstvý čtyřicátník Colin Farrell

TÉMATA: herci | hollywood | colin farrell

user-avatar

Blondie

31. 05. 2016 | 17:00

Irský herec Colin Farrell, který dnes slaví čtyřicátiny, se na přelomu tisíciletí zařadil mezi nejznámější hollywoodské filmové drsňáky. Snad ještě více než svým hereckým nadáním na sebe upozorňoval střídáním partnerek a alkoholickými a drogovými eskapádami. Dnes však vyznává úplně opačný životní styl. Pije zelený čaj, cvičí jógu a soustředí se hlavně na výchovu svých dvou synů. Právě ti mu totiž změnili život, jak sám přiznává.

Nikdy nezapomenu na natáčení Alexandra Velikého v roce 2004. Byl jsem někde v marocké poušti, když jsem se dozvěděl, že se mi James narodil. Rozbrečel jsem se. Byly to slzy štěstí, ale i smutku. Nenáviděl jsem se za to, že nemohu být u něho, druhého syna jsem si už ohlídal. Ta chvíle, kdy poprvé držíte v náručí své dítě a celého vás pohltí neuvěřitelná síla a láska, je něco nepopsatelného. To, že se mohu o někoho v tomto světě starat, mi vlastně zachránilo život,“  vyznal se ze svých pocitů Colin Farrell.

Colin Farrell se svým nejmladším synem Henrym

Syny vídá hlavně o víkendech, žijí totiž se svými matkami. Jamese má Farrell s modelkou Kim Bordenaveovou a Henryho s exmanželkou Alicjou Bachledovou-Curusovou. Jamesovi však musí věnovat speciální péči. Trpí totiž vzácnou genetickou poruchou zvanou Angelmanův syndrom, kterému se také říká syndrom šťastného dítěte, protože děti s tímto syndromem se nadměrně smějí. Mají však opožděný psychomotorický vývoj.

Proslulý sukničkář, který dříve randil s řadou hereček a modelek, od Britney Spears po Demie Moore, na ženění zatím nepomýšlí. Lovit ženy už ho neláká, nemá na to prý čas. V rozhovoru pro The Sunday Times dokonce řekl, že žije v podstatě v celibátu. „Nerandil jsem asi čtyři roky. Prostě se nic neděje, kromě práce, mých dětí a života, “ prohlásil k překvapení svých fanoušků. Poslední ženou, do které se podle svých slov opravdově zamiloval, byla o více než 40 let starší herečka Liz Taylorová, která před pěti lety zemřela.

Díky změně životního stylu se dnes Colin Farrell cítí plný energie a zvládá i natáčení fyzicky náročných snímků. Na svém kontě má již na padesát filmů a seriálů a je držitelem Zlatého globu za výkon ve filmu V Bruggách (2009). Naposledy si střihl hlavní roli ve sci-fi filmu Humr, kvůli které nabral skoro dvacet kil.

V naší fotogalerii najdete průřez hercovou filmovou tvorbou.

user-avatar

Blondie

31. 05. 2016 | 17:00

Zavří­t reklamu