válkaČeskoslovenskoobjevy

Pije čaj, cvičí jógu a žije v celibátu – takhle dnes žije čerstvý čtyřicátník Colin Farrell

Pije čaj, cvičí jógu a žije v celibátu – takhle dnes žije čerstvý čtyřicátník Colin Farrell
Zdroj: Profimedia.cz
+ 9 fotek+ 10 fotek

Irský herec Colin Farrell, který dnes slaví čtyřicátiny, se na přelomu tisíciletí zařadil mezi nejznámější hollywoodské filmové drsňáky. Snad ještě více než svým hereckým nadáním na sebe upozorňoval střídáním partnerek a alkoholickými a drogovými eskapádami. Dnes však vyznává úplně opačný životní styl. Pije zelený čaj, cvičí jógu a soustředí se hlavně na výchovu svých dvou synů. Právě ti mu totiž změnili život, jak sám přiznává.

blondie 31. května 2016

Nikdy nezapomenu na natáčení Alexandra Velikého v roce 2004. Byl jsem někde v marocké poušti, když jsem se dozvěděl, že se mi James narodil. Rozbrečel jsem se. Byly to slzy štěstí, ale i smutku. Nenáviděl jsem se za to, že nemohu být u něho, druhého syna jsem si už ohlídal. Ta chvíle, kdy poprvé držíte v náručí své dítě a celého vás pohltí neuvěřitelná síla a láska, je něco nepopsatelného. To, že se mohu o někoho v tomto světě starat, mi vlastně zachránilo život,“ vyznal se ze svých pocitů Colin Farrell.

Colin Farrell se svým nejmladším synem Henrym

Colin Farrell se svým nejmladším synem Henrym

Syny vídá hlavně o víkendech, žijí totiž se svými matkami. Jamese má Farrell s modelkou Kim Bordenaveovou a Henryho s exmanželkou Alicjou Bachledovou-Curusovou. Jamesovi však musí věnovat speciální péči. Trpí totiž vzácnou genetickou poruchou zvanou Angelmanův syndrom, kterému se také říká syndrom šťastného dítěte, protože děti s tímto syndromem se nadměrně smějí. Mají však opožděný psychomotorický vývoj.

Proslulý sukničkář, který dříve randil s řadou hereček a modelek, od Britney Spears po Demie Moore, na ženění zatím nepomýšlí. Lovit ženy už ho neláká, nemá na to prý čas. V rozhovoru pro The Sunday Times dokonce řekl, že žije v podstatě v celibátu. „Nerandil jsem asi čtyři roky. Prostě se nic neděje, kromě práce, mých dětí a života, “ prohlásil k překvapení svých fanoušků. Poslední ženou, do které se podle svých slov opravdově zamiloval, byla o více než 40 let starší herečka Liz Taylorová, která před pěti lety zemřela.

Díky změně životního stylu se dnes Colin Farrell cítí plný energie a zvládá i natáčení fyzicky náročných snímků. Na svém kontě má již na padesát filmů a seriálů a je držitelem Zlatého globu za výkon ve filmu V Bruggách (2009). Naposledy si střihl hlavní roli ve sci-fi filmu Humr, kvůli které nabral skoro dvacet kil.

V naší fotogalerii najdete průřez hercovou filmovou tvorbou.

Další články

Zavří­t reklamu