válkaČeskoslovenskoobjevy

Phil Collins se podruhé rozchází se svou ex a je z toho divočina

Phil Collins se podruhé rozchází se svou ex a je z toho divočina
Zdroj: profimedia.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Když byl světoznámý zpěvák a bubeník Phil Collins v roce 1994 na turné ve Švýcarsku, pracovala pro něj jednadvacetiletá tlumočnice Orianne Cevey. Za nedlouho z toho byl manželský svazek, dvě děti a pak zase rozvod, tím ale věci rozhodně neskončily.

Tomáš Chalupa 14. října 2020

Tehdejší první rozvod Collinse a Cevey, který probíhal v roce 2008, byl do té doby vůbec nejdražším rozvodem britského občana. Collins zaplatil manželce 46,48 milionů dolarů. Celou záležitost tehdy média velmi sledovala. Cevey se znovu provdala za investičního bankéře Charlese Mejjatiho, ale manželství jim nevydrželo a skončilo rozvodem.

Pak následoval sled událostí, které vyvrcholily tím, že se Collins a Cevey dali v roce 2016 znovu dohromady. Collins nechtěl kolem toho dělat velký poprask, jen poukázal na to, že mají spolu děti a že je vždy lepší, když jsou věci hezké než ošklivé. Také prý jeden druhému velmi chyběli, což nakonec vedlo k opětovnému sblížení. Jenže ani tady romance prozatím nekončí.

Thumbnail # Tak ho změnila léta: Podívejte se na rekonstruované covery alb Phila Collinse
Mohlo by Vás zajímat:

Tak ho změnila léta: Podívejte se na rekonstruované covery alb Phila Collinse

Collins totiž nedávno obvinil Cevey, že mu zatajila sňatek, který uzavřela letos v srpnu. Má jít o jednatřicetiletého byznysmena Thomase Batese. Vzala si ho narychlo v Las Vegas, zatímco Collinsovi tvrdila, že jede pouze na pracovní cestu. Collins pochopitelně zuřil a nařídil manželce, aby opustila jeho dům. Ta to ale neudělala a místo toho změnila bezpečnostní kódy na budově. Také se pokusila Collinse vydírat jakýmisi blíže nespecifikovanými nepravdivými nařčeními a požaduje znovuprojednání jejich rozvodové smlouvy z roku 2008. Její právník k tomu médiím řekl, že celá věc se bude řešit u soudu, a nikoliv v novinách.

Zdá se, že Orianne Cevey je kovaná zlatokopka, která je vysazená na boháče a umí v tom dobře chodit. Nakonec tak věci přece jen nebudou hezké, ale ošklivé.

Další články

Zavří­t reklamu