válkaČeskoslovenskoobjevy

Pejsek zůstal opuštěný na silnici. Čtyři roky čekal na své majitele

Pejsek zůstal opuštěný na silnici. Čtyři roky čekal na své majitele
Zdroj: boredpanda.com
+ 9 fotek+ 10 fotek

Thajská sociální média obletěl příběh o opuštěném psovi, který čtyři roky čekal, až se pro něj vrátí původní majitelé. Domů se s nimi ale překvapivě nevrátil.

Simona Knotkova 15. října 2019

Pejska, kterému místní dali jméno Leo, nechal někdo stát u silnice nedaleko benzínové pumpy. O hladové a vyhublé zvíře se začala starat pětačtyřicetiletá žena Saowalak. Pokaždé když si ho ale vzala domů, Leo utekl a vrátil se na své místo u silnice. Jeho věrnost k původním majitelům byla tak silná, že na ně čekal čtyři roky.

Další z místních Anuchit Uncharoen se o jeho osudu později rozepsal na sociální síti. Touto cestou se pokoušel najít pejskovy páníčky. Po čase se skutečně jedna rodina ozvala. Tvrdila, že Leo vypadá jako jejich BonBon, kterého ztratili v roce 2015. Psa se údajně snažili najít, ale neúspěšně. Když si pro něj přijeli, pes se k nim však překvapivě nevrátil a naopak konečně natrvalo odešel k ženě, která se o něj celé roky starala.

Příběh se stal na internetu virálem a vyvolal rozporuplné reakce. Spousta lidí si totiž myslí, že majitelé opustili psa záměrně a znovu se k němu přihlásili teprve v momentě, kdy se o něm začalo psát na síti. Zvíře se s nimi chtělo možná rozloučit, ale nakonec se rozhodlo zůstat s člověkem, který měl o něj skutečnou starost.

Ať už je pravda jakákoliv, nejdůležitější je, že zvíře má konečně svůj domov.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu