Svatba byla pro Američanku obzvláště emotivní událostí.

Svatba byla pro Američanku obzvláště emotivní událostí. | zdroj: boredpanda.com


Pejsek umíral na rakovinu. Stihl ale ještě doprovodit svou majitelku k oltáři

TÉMATA: domácí mazlíčci | svatba

user-avatar

Simona Knotková

24. 09. 2016 | 08:30

Kelly O'Connell měla labradora Charlieho patnáct let. Pak ale pejskovi vyrostl nádor a bylo už jisté, že ji brzy opustí.

Veterinářka Kelly O'Connell se s Charliem poprvé potkala v útulku, kde před patnácti lety pracovala. Dvanáctitýdenní štěně našli v nákupním vozíku a žena se rozhodla, že si ho vezme do péče. Společně prožili "fenomenální léta", jak se nechala slyšet. Pejskovi byl letos ale diagnostikován nádor na mozku a nebylo mu bohužel už možno pomoci. Smutná událost se sešla se svatbou Kelly a jejího partnera Jamese Gardina.

Týden před svatbou měl Charlie pět záchvatů a vypadalo to, že ho ještě před obřadem dá žena utratit. Události ale nakonec nabraly jiný směr. Charlie v sobě našel poslední kousky sil a pár dní přes svatbou nejenom ustaly záchvaty, ale také mohl chodit. K překvapení všech nevěstu dokonce vyprovodil k oltáři. Cestu zpět už ale nezvládl a musela ho odnést sestra Kelly. To už nikdo z přítomných  neskrýval své slzy.

"James a já jsme ho pak jenom hladili a říkali mu: 'Zvládl jsi to, kamaráde, zvládl jsi to,'" popisuje žena. Za týden pejska nechali utratit. Zemřel ale pokojně, obklopený milujícími lidmi.

user-avatar

Simona Knotková

24. 09. 2016 | 08:30

Zavří­t reklamu