válkaČeskoslovenskoobjevy

Pastor zabil ženu, když chtěl předvést zázrak. Rozsedl ji těžkým reproduktorem

Pastor zabil ženu, když chtěl předvést zázrak. Rozsedl ji těžkým reproduktorem
Zdroj: odditycentral.com

Lethebo Rabalango je pastor církve Generální shromáždění hory Zionu v Polokwane v Jihoafrické republice. Tento pastor se pokusil svým ovečkám předvést naživo zázrak a ukázat, co dokáže silná víra v Boha. Zázrak se mu bohužel poněkud vymkl z rukou.

Tomáš Chalupa 22. srpna 2016

Pastor a zakladatel této církve Lethebo Rabalango pozval při bohslužbě na pódium mladou ženu, aby demonstroval sílu zázraku a víry. Pak na ní postavil velmi těžký reproduktor, který přenášel jeho hlas do davu. To už samo o sobě stačilo na pořádné zdravotní problémy, ale Lethebo Rabalango si navíc na reproduktor sedl. Po pěti minutách seskočil a vyzval ženu, aby vstala. Žena však místo toho upadla do bezvědomí. Ostatní se ji snažili probrat a poskytnout jí první pomoc. Žena postupně přišla k vědomí a stěžovala si pak na zlomená žebra. Byla odvezena do nemocnice, kde bohužel zemřela na vnitřní krvácení.

Šokující byla reakce Rabalanga, který prohlásil. že žena měla příliš málo víry, aby překonala tak jednoduchou zkoušku. V Jihoafrické republice se bohužel velmi daří různým náboženským sektám, které se uchylují k podivným praktikám. Už jsme psali o jednom faráři, který nutil lidi jíst trávu nebo své vlastní vlasy. Tento případ však měl zatím nejzávažnější důsledky.

Další články

Zavří­t reklamu