válkaČeskoslovenskoobjevy

Pasažéři výletní lodi natočili UFO

Na rozdíl od nejasných a rozmazaných záběrů, na kterých může být prakticky cokoliv, je videozáznam pořízený z paluby lodi velmi věrohodný a detailní. Otázka přesto zůstává stejná, jako v jiných podobných případech: co to je?

Tomáš Chalupa 15. října 2014

Desítky pasažérů výletní lodi plující ve vodách kolem Floridy měly tradiční karneval na palubě zpestřen o unikátní zážitek. Nad hlavami jim letělo UFO.

Podívný objekt letěl nad lodí

Podívný objekt letěl nad lodí

Vše se odehrálo 10. října tohoto roku a díky videozáznamu, který pohotově pořídila jedna z cestujících jménem Maureen. Díky tomu se mohou lidé z celého světa podívat na to, co létalo nad lodí a udělat si vlastní názor.

Byl velmi dobře viditelný

Byl velmi dobře viditelný

Na palubě se mezi cestujícími mluvilo nejvíce o tom, že jde o nový typ vojenského letadla. Pochybovači naopak přišli s názorem, že jde o malý dron, který vypustila sama posádka lodi, aby se mohla zviditelnit UFO incidentem, což ovšem všichni zúčastnění popírají.

Méně dobře viditelné UFO nad Fort Lauderdale

Méně dobře viditelné UFO nad Fort Lauderdale

Tento případ není ojedinělý. Už před měsícem 15. září vyfotografovala jedna žena podivný objekt, který se podle ní pohyboval velmi rychle na obloze. Stalo se to na Floridě na dálnici směrem k Fort Lauderdale. Zdá se tedy, že mimozemšťané mají rádi slunnou Floridu.

Další články

Zavří­t reklamu