válkaČeskoslovenskoobjevy

Papež František chystá zásadní prohlášení: na mimozemšťany jsme připraveni!

Papež František chystá zásadní prohlášení: na mimozemšťany jsme připraveni!
Zdroj: ufointernationalproject.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Podivné fámy kolují v poslední době internetem. Podle oficiálně nepotvrzených informací se papež František chystá 5. června vydat prohlášení, že katolická církev je připravena navázat kontakt s mimozemšťany.

tyrion 4. června 2015

O papežově záměru informoval nedávno na víkendové ufologické konferenci, pořádané v Joshua Tree v Kalifornii, známý americký právník a advokát lidu Daniel P. Sheehan, jenž se angažoval například v aféře Watergate. Podle něj se katolická církev nyní aktivně připravuje na chvíli, kdy lidstvo poprvé naváže kontakt s vysoce vyspělými mimozemskými bytostmi. V této souvislosti má prý vyjít historická encyklika, požadující nic menšího než demontáž současných mocenských struktur ničících naši civilizaci a bránící člověku navázat spojení s osvícenými galaktickými komunitami.

Sheenan současně uvedl, že papež František je motivován snahou zabránit podobnému chaosu, který zachvátil katolickou církev v dobách Galilea Galileie, když se zveřejnila pravda o tom, že Země není středem vesmíru. V rámci nadcházejí obrovské změny lidského vědomí proto chce, aby katolická církev zaujala správné místo a integrovala do svého učení realitu mimozemské existence.

Jeden z mnoha obrazů, které dokládají, že se církev o mimozemšťany zajímala již v minulosti.

Jeden z mnoha obrazů, které dokládají, že se církev o mimozemšťany zajímala již v minulosti.

Totéž nepřímo potvrdil také bývalý ministr obrany Nick Pope, který pro zpravodajský web Neon Nettle řekl: „Není žádným tajemstvím, že katolická církev se v této otázce v posledních několika letech posunula. Vědí snad něco? Pochybuji. Myslím si, že se jen snaží nás ujistit, že v případě, kdyby vědecká komunita oznámila objev mimozemského života, je církev připravena.“

Už loni v květnu papež František v jednom ze svých kázání prozradil, že je ochoten pokřtít mimozemšťany, pokud by zamířili do Vatikánu. „Kdo si myslíme, že jsme, abychom komukoli zavírali dveře – tedy i Marťanům,“ otázal se. Prohlásil, že katolicismus je církev otevřených dveří a že záleží na křesťanech, zda přijmou Ducha svatého, ať už se to jakkoli bude zdát nemyslitelné a nepředstavitelné. V této souvislosti připomněl, jak byl svatý Petr kritizován křesťany z Jeruzaléma za to, že se kontaktoval s komunitou „nečistých“ pohanů. „V té době to také bylo nemyslitelné,“ poukázal papež.

Jestliže například zítra dorazí expedice Marťanů a někteří z nich přijdou k nám, sem … Marťané, ano? … zelení, s těmi dlouhými nosy a velkýma ušima, takoví, jak je děti malují … a jeden z nich řekne ,Chtěl bych se nechat pokřtít´, tak co se stane?“ položil papež před věřícími řečnickou otázku.

Papežův poradce a vatikánský astronom Guy Consolmagno je přesvědčen, že víra v mimozemské formy života není v rozporu s náboženstvím.

Papežův poradce a vatikánský astronom Guy Consolmagno je přesvědčen, že víra v mimozemské formy života není v rozporu s náboženstvím.

O tom, že Vatikán je čím dál ochotnější uznat existenci mimozemšťanů, svědčí i prohlášení prezidenta Vatikánské observatoře, jezuitského astronoma Guye Consolmagna, jenž potvrdil, že je jen otázkou času, kdy bude mimozemský život prokázán. Podle něj veřejnost nebude až tak překvapena, až bude na jiných planetách objeven inteligentní život, a bude reagovat podobně jako na zprávy v 90. letech o tom, že kolem hvězd obíhají jiné planety.

Někteří tvrdí, že už papež Benedikt XVI. se chystal učinit přiznání, že církev o mimozemšťanech ví.

Někteří tvrdí, že už papež Benedikt XVI. se chystal učinit přiznání, že církev o mimozemšťanech ví.

Vědecký zájem Vatikánu o mimozemský život vyšel poprvé veřejně najevo v květnu roku 2008, když šéf Vatikánské observatoře a rovněž jezuita Gabriel Funes poskytl rozhovor pro vatikánské noviny L’Osservatore Romano. V něm Funes učinil několik překvapivých prohlášení o tom, že mimozemšťané jsou pravděpodobně nejen inteligentnější, ale i morálně vyspělejší než lidé, a tak je lze přivítat na Zemi jako naše bratry. Řekl, že možná tyto bytosti nezažily „pád“ a jsou tak prosty prvotního hříchu a udržely si plné spojení se Stvořitelem. „Stejně jako existuje na zemi obrovské množství různých druhů, mohou existovat jiné bytosti, dokonce vyspělejší, které Bůh stvořil. To není v rozporu s naší vírou, protože nemůžeme dávat limity svobodné boží kreativitě,“ vysvětlil Funes a naznačil možnost exportu křesťanství do mimozemských světů. V článku nazvaném „Pokřtili byste mimozemšťany?“ prozradil, že papež František s touto myšlenkou souhlasí a věří, že mimozemšťané jsou schopni díky své vysoké morální úrovni křesťanské poselství pochopit a sami se stát křesťany.

Další články

Zavří­t reklamu