Jane Andrewsová je po 14 letech volná a má zase spadeno na muže

Jane Andrewsová je po 14 letech volná a má zase spadeno na muže | zdroj: dailymail.co.uk


Pánové pozor, pokud vás bude chtít sbalit tahle žena, může jít o život. Tedy pokud ji odmítnete

TÉMATA: vraždy | krimi | velká británie

user-avatar

Tomáš Chalupa

22. 06. 2015 | 14:30

Před několika dny byla po 14 letech propuštěna z vězení na kauci Jane Andrewsová. Je jí 48 let a stále má zájem o muže. Ovšem jak upozorňuje policista, který ji vyšetřoval, kontakt s ní by si měl každý muž opravdu dobře rozmyslet. Tahle paní nerada slyší NE a v takovém případě i vraždí.

Je fakt, že málokterá žena je potěšena, pokud si jí muž odmítne vzít. Na druhou stranu paní Andrewsová to s nelibostí opravdu trochu přehání. V roce 2000 ubila kriketovou pálkou svého přítele a bohatého podnikatele Toma Cressmana. Odmítl totiž její návrh, aby se vzali. Andrewsová napřed tvrdila, že ji Cressman napadl a ona se jen bránila, pak přišla s tvrzením o znásilnění, ale soud ničemu z toho neuvěřil a zcela jasně konstatoval, že svého přítele napadla a chladnokrevně zabila. Dostala za to vysoký trest, ale nyní soud po 14 letech rozhodl, že může být propuštěna na podmínku.

Andrewsová už si stihla dopředu nakoupit za 200 000 liber velký dům, takže se má kam z vězení vrátit. Před svým uvězněním totiž pracovala jako asistentka vévodkyně z Yorku. Jejím hlavním úkolem bylo nakupovat pro vévodkyni nemovitosti. Zlé jazyky tvrdí, že svou chlebodárkyni takto oškubala až o 10 000 liber. Každopádně touha po penězích není tím nejhorším povahovým rysem  Andrewsové. "Jsem naprosto přesvědčen, že Andrewsová je hrozbou pro kteréhokoliv muže, který se s ní seznámí a odmítne s ní mít vztah. Každý muž, který se s ní stýká, by měl být mimořádně opatrný," tvrdí superintendant Jim Dickie, který vraždu Cressmana vyšetřoval. Podle něj je velkou chybou, že Andrewsovou soud takto brzy pustil.

Navíc Andrewsová už ve vězení stihla navázat novou známost a také to nebylo bez problémů. V roce 2009 uprchla z vězení, protože se nemohla setkat se svým novým přítelem. Policie ji chytla za tři dny. Její přítel, se kterým se seznámila o dva roky dříve, byl ve vězení za podvody. Zasypával jí dárky, které jí posílal do vězení. Po svém propuštění ovšem začal údajně od Andrewsové dostávat velmi podivné esemesky a vzkazy na záznamník. Rozhodl se přerušit kontakt a krátce na to Andrewsová z vězení utekla. Onen muž proto do svého bytu nainstaloval nejrůznější poplašná zařízení. Je jasné, že se obával příchodu své přítelkyně.

I z těchto důvodů je veřejnost šokována, že je Andrewsová venku z vězení. Za svůj čin se rodině Cressmana nikdy neomluvila a podle všeho jí ani vězení nepřidalo nic na toleranci. Pokud se s ní tedy někdo seznámí, měl by vědět, že je to zatraceně nebezpečná známost!.  

user-avatar

Tomáš Chalupa

22. 06. 2015 | 14:30

Zavří­t reklamu