válkaČeskoslovenskoobjevy

Padesátník vypadá jako dvacetiletý mladík. Plastiky popírá

Edson Brandao z nizozemského Groningenu popírá přírodu. I když datum narození v jeho občance údajně odpovídá věku 53 let, on sám vypadá na dvacátníka. I to je důvod, proč mu spousta lidí jeho věk nevěří, nebo ho podezírá z plastických operací. Brandao tato nařčení popírá a tvrdí, že jeho mladistvý vzhled je pouze kombinací zdravé stravy, pravidelného cvičení, péče o pleť a pozitivní mysli. Podle svých slov se také v životě nedotkl drog či cigaret.

„Jím střídmě. Vyhýbám se cukrům, průmyslově zpracovaným potravinám, snackům a smaženým jídlům. Nikdy jsem nepopíjel sladké limonády, protože jsou strašně nezdravé. Denně vypiju dva litry minerální vody,“ vyjmenovává muž.

Je názoru, že vše je jenom o přístupu, jaký je svému tělu zaujmeme. On sám se k němu chová s tou největší úctou. „Své tělo vnímám jako chrám, ve kterém žije má duše,“ pokračuje. „Z toho důvodu se o něj musím starat jako o vzácný dar od Boha. Cítím se stejně jako ve svých dvaceti, mám pořád tu samou energii. Vlastně se cítím ještě lépe než kdy předtím. Lidé jsou pokaždé v šoku, když zjistí, že mi je 53. Myslí si, že mi je 25.“

Takhle Edson Brandao údajně vypadal ve svých 26 letech. Foto: dailymail.co.uk

Takhle Edson Brandao údajně vypadal ve svých 26 letech. Foto: dailymail.co.uk

Důležitá je také pozitivní mysl, která dle Brandaa vyzařuje pozitivní energii do celého těla, což přidává na mladistvém vzhledu. O všech svých zkušenostech a radách se Nizozemec více rozepsal ve své knize Young After 40, se kterou chce dodat inspiraci a motivaci také dalším jedincům toužícím po věčném mládí.

„Rád inspiruji ostatní a předávám jim pozitivní vzkaz, že mohou v životě dosáhnout všeho, co chtějí. Jsem důkazem, že lidská bytost může zůstat mladá, i když stárne. Prvním krokem je přijmout sám sebe a mít se rád. Jste v pořádku takoví, jací jste. Potom si vytvořte denní rutinu péče o pleť a cvičení, jezte a pijte zdravě a vždy život berte z té lepší stránky a buďte vděční,“ uzavírá.

Budete jeho slova následovat?

Související články

Další články

Zavří­t reklamu