válkaČeskoslovenskoobjevy

Ozzy Osbourne si sype popel na hlavu: „Je mi líto, že jsem Sharon podvedl.“

Ozzy Osbourne si sype popel na hlavu: „Je mi líto, že jsem Sharon podvedl.“
Zdroj: Profimedia

Lednovo-únorové číslo pánského magazínu GQ je věnováno Ozzymu Osbourneovi. Rockový muzikant se v rozhovoru mimo jiné vrátil ke své čtyři roky staré nevěře.

Simona Knotkova 30. listopadu 2020

V roce 2016 proběhla bulvárními médii zprávy o nevěře Ozzyho Osbournea. Rocker, který 3. prosince oslaví své 72. narozeniny, měl svou manželku Sharon podvést s kadeřnicí Michelle Pugh. Ozzy se k této aféře vrátil také v novém rozhovoru pro britský magazín GQ, kde svého činu upřímně lituje.

Thumbnail # Sharon Osbourne odtajnila intimní život s Ozzym: „Sex máme už jenom párkrát do týdne“
Mohlo by Vás zajímat:

Sharon Osbourne odtajnila intimní život s Ozzym: „Sex máme už jenom párkrát do týdne“

„Ve svém životě jsem udělal několik strašných věcí. Lituju toho, že jsem podvedl svou manželku. Už to nedělám. Díky tomu jsem si spoustu věcí uvědomil. Mám štěstí, že mě neopustila. Nejsem na to pyšný. Byl jsem na sebe tehdy fakt naštvaný, zlomil jsem jí srdce,“ prozradil.

Dvojice se na krátkou dobu odloučila, ale Sharon svého muže nakonec znovu vzala na milost. „Odpustila jsem mu. Bude to trvat dlouhou dobu, než k němu znovu naleznu důvěru, ale jsme spolu už 36 let, 34 let jako manželé. Nedokážu si představit život bez něj,“ objasnila své rozhodnutí vrátit se.

Během interview padla řeč také na reality show Osbournerovi, kterou v letech 2002 až 2005 vysílalo MTV. I když si show získala množství fanoušků, Ozzy má na tuto dobu dnes spíš trpké vzpomínky.

Thumbnail # Jak mohl Ozzy Osbourne přežít těžkou závislost na návykových látkách? Vědci našli odpověď
Mohlo by Vás zajímat:

Jak mohl Ozzy Osbourne přežít těžkou závislost na návykových látkách? Vědci našli odpověď

„Nechápu, co na tom lidi viděli. Nebylo to nahrané třeba jako Kardashianovy. Měli jsme kameru v domě 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a pak vám z toho už úplně hrabe! Nemůžete se před tím schovat. Po třech letech natáčení skončily všechny naše děti na drogách a Sharon bojovala s rakovinou. Zeptal jsem se rodiny: ‚Chceme v tom pokračovat?‘ Nikdo z nich nechtěl, a tak jsme to ukončili. Jsem rád, že jsme do toho šli, protože jsme díky tomu dosáhli trochu jiného stupně slávy, ale bylo to jako beatlemánie. Nebyla to sranda. Pamatuju si, jak jsem jednou šel do McDonaldu na záchod a všichni mě pak začali honit po parkovišti. Byl jsem fakt vyděšený,“ uvedl v rozhovoru.

Časopis GQ muzikantovi letos udělil ocenění muže roku za jeho celoživotní dílo.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu