válkaČeskoslovenskoobjevy

Osamělý podnikatel nabízí půl milionu tomu, kdo mu najde přítelkyni

video url not supported.
+ 2 fotky+ 3 fotky

Za peníze si možná nekoupíte pravou lásku, ale minimálně jí můžete jít naproti. Přesně o to se nyní pokouší americký podnikatel, který za pomoc v hledání přítelkyně nabízí slušnou peněžní částku.

Simona Knotkova 24. února 2020

Sedmačtyřicetiletý Jeff Gebhart je úspěšný podnikatel z Kansasu, který se vlastními silami vypracoval na vrchol. Člověk by řekl, že mu nic nechybí a plnými doušky si nyní užívá života. Jedna věc by se ale našla. Gebhart je totiž stále sám a nedaří se mu najít životní partnerku. Seznamovací aplikace ho už omrzely, a proto se rozhodl pro neotřelý krok. Nabízí 25 tisíc dolarů (cca 580 tisíc korun) tomu, kdo mu v hledání té pravé pomůže. Zájemci se mohou přihlásit přes formulář na webu Date Jeff G.

„Ve vztahu jsem oporou, tolerantní, velkorysý a zábavný. V podstatě jsem šťastný muž s neuvěřitelným životem. Nepotřebuju druhého, abych se cítil konečně kompletní, jenom hledám osobu, s jejímiž vlastnostmi se budeme navzájem doplňovat. Rád bych našel někoho, s kým je legrace a snadno se s ním tráví čas, někoho sebevědomého, ambiciózního, kdo má stejné zájmy jako já a životní elán,“ píše o sobě na stránkách.

Pokud se někomu podaří muži dohodit správnou ženu, musí ale počítat s několika podmínkami. Finanční odměna začne být vyplácena až poté, co spolu pár stráví 365 dní. Ani poté se výherce nedočká plné částky, ale pěti ročních splátek v hodnotě pěti tisíc dolarů. Když se dvojice do splacení plné odměny rozejde, dohazovač už neuvidí ani cent.

V případě, že se muži nabídne sama žena, žádná odměna se nevyplácí. Někdo se ovšem může těšit na celých 25 tisíc dolarů hned po nalezení vhodné přítelkyně – muž stejnou částku věnuje také útulku nebo charitě bojující proti zabíjení psů. Láska ke psům je ostatně další podmínkou pro potenciální partnerku.

Ženy, které se přihlásí samy, budou muset vyplnit psychiatrický test, který ukáže, jak moc se k Jeffovi povahově hodí. Vybraná kandidátka se může těšit na život plný dobrodružství.

„Rád jsem fyzicky aktivní (vlastně ani chvíli neposedím), učím se nové věci a užívám si letní víkendy na vodě. Vždycky mě zajímaly nové zážitky. Ve Španělsku jsem běhal s býky, párkrát jsem vyskočil z letadla a jel na snowboardu v převleku za růžového králíka. Mám ale rád i klid, a tak zkouším nové restaurace, popíjím s kamarády u táboráku nebo se procházím se svým psem Gunnerem.“

Přihlásit sebe nebo vaši známou můžete zde.

Další články

Zavří­t reklamu