Vojákům se podařilo kapitána rozpálit doběla.

Vojákům se podařilo kapitána rozpálit doběla. | zdroj: odditycentral.com


Opilí vojáci zamkli svého kapitána na záchodě. Rozzuřený muž vlastníma rukama proboural zeď

TÉMATA: vojáci | armáda | alkohol | velká británie

user-avatar

Simona Knotková

21. 08. 2018 | 11:30

Britská vojenská policie řeší kuriózní případ, kdy armádní kapitán po pitce zdevastoval toaletu. Za vším přitom stál na první pohled neškodný fórek.

Incident se odehrál na konci července v kasárnách essexského Debdenu. Skupinka vojáků z oddílu na likvidaci bomb nejprve navštívila formální ceremoniál a poté se i s kapitánem odebrala na pitku.

Když alkoholem silně utlumený kapitán usnul, o něco méně unavenější vojáci si na něho nachystali fórek. Vysvlekli ho donaha a zamknuli na záchodech pro invalidy. Další průběh divoké noci popisuje nejmenovaný zdroj z místa činu:

"Po šesti hodinách se probudil, začal bušit na dveře a křičel na kluky, ať ho pustí. Řekli mu, že mu odemknou pod jednou podmínkou – zvýší jim plat. Kapitána to rozzuřilo a toaletu začal demolovat. Madly od záchodu pak začal prorážet omítku, až se mu podařilo ve zdi udělat díru. Kluci z toho měli velkou zábavu."

Následovalo kruté vystřízlivění, když si na řádění kapitána následně posvítila vojenská policie. Ta rozhodla o tom, že muž musí veškerou škodu zaplatit. Ze svého postu ale nakonec nebyl sesazen.

Sám kapitán se snaží brát celou situaci s nadhledem a zdevastovanou toaletu bere aspoň jako ukázkovou demonstraci své síly.

user-avatar

Simona Knotková

21. 08. 2018 | 11:30

Zavří­t reklamu