válkaČeskoslovenskoobjevy

Opilí vojáci zamkli svého kapitána na záchodě. Rozzuřený muž vlastníma rukama proboural zeď

Opilí vojáci zamkli svého kapitána na záchodě. Rozzuřený muž vlastníma rukama proboural zeď
Zdroj: odditycentral.com

Britská vojenská policie řeší kuriózní případ, kdy armádní kapitán po pitce zdevastoval toaletu. Za vším přitom stál na první pohled neškodný fórek.

Simona Knotkova 21. srpna 2018

Incident se odehrál na konci července v kasárnách essexského Debdenu. Skupinka vojáků z oddílu na likvidaci bomb nejprve navštívila formální ceremoniál a poté se i s kapitánem odebrala na pitku.

Když alkoholem silně utlumený kapitán usnul, o něco méně unavenější vojáci si na něho nachystali fórek. Vysvlekli ho donaha a zamknuli na záchodech pro invalidy. Další průběh divoké noci popisuje nejmenovaný zdroj z místa činu:

„Po šesti hodinách se probudil, začal bušit na dveře a křičel na kluky, ať ho pustí. Řekli mu, že mu odemknou pod jednou podmínkou – zvýší jim plat. Kapitána to rozzuřilo a toaletu začal demolovat. Madly od záchodu pak začal prorážet omítku, až se mu podařilo ve zdi udělat díru. Kluci z toho měli velkou zábavu.“

Následovalo kruté vystřízlivění, když si na řádění kapitána následně posvítila vojenská policie. Ta rozhodla o tom, že muž musí veškerou škodu zaplatit. Ze svého postu ale nakonec nebyl sesazen.

Sám kapitán se snaží brát celou situaci s nadhledem a zdevastovanou toaletu bere aspoň jako ukázkovou demonstraci své síly.

Další články

Zavří­t reklamu