válkaČeskoslovenskoobjevy

Odvážná Francouzka předváděla jógu na laně v českém Ostrově

Odvážná Francouzka předváděla jógu na laně v českém Ostrově
Zdroj: metro.co.uk

Jóga, to jsou často složité pozice, při kterých má člověk co dělat, aby udržel rovnováhu. A teď si představte, že ty samé jogínské pozice zaujímáte na laně desítky metrů nad zemí. Přesně takhle cvičí čtyřiadvacetiletá Francouzka Laetitia Gonnonová, která si na prázdniny zajela do Ostrova v České republice, kde mezi skalami předvedla na laně nejrůznější jogínské pozice.

Tomáš Chalupa 3. října 2016

Laetitia Gonnonová cvičí jógu teprve několik měsíců. „Byla to opravdová výzva, ale dává mi to pocit, že žiju. Cítím každý centimetr svého těla a dává mi to novou dimenzi – nejen to, že jsem na laně, ale že na něm musím normálně chodit a otáčet se. Cítím se skvěle fyzicky i psychicky,“ popsala své pocity pro média Gonnonová.

Gonnonová nejen že s jógou začala teprve nedávno, ale na laně necvičila vůbec nikdy. Je tedy skoro neuvěřitelné, že to nyní tak zvládla. „Začala jsem s jógou před pár měsíci. Řekla jsem si, že by mohlo být zajímavé spojit jógu a visuté lano. Většinu pozic jsem cvičila poprvé, předtím jsem je na laně ani na zemi nezkoušela,“ dodává Gonnonová.

Další články

Zavří­t reklamu