válkaČeskoslovenskoobjevy

Obří otisk nohy nalezen v Číně! Je jen dalším v řadě

Obří otisk nohy nalezen v Číně! Je jen dalším v řadě
Zdroj: ancient-code.com

Při průzkumu v oblasti poblíž vesnice Pching-jen v Číně narazila skupina fotografů na obří otisk nohy ve skále. Šlépěj měří na délku 53 centimetrů, na šířku 20. Hluboká je 3 centimetry.

Tomáš Chalupa 5. října 2016

Představa, že obři vytvořili Zemi, vzrušuje spisovatele, výzkumníky a archeology po celém světě. Přestože obři patří do světa mytologie, mnoho nálezů na Zemi odhaluje i jiný pohled na tuto pravdu. Kousek po kousku lidé po celém světě odhalují to, co mnozí považují za konečný důkaz, že tyto bytosti skutečně kdysi žily na Zemi.

Nový nález z Asie může potvrzovat, že je více pravdy na těchto příbězích, než že jde jen o mýty. Skupina fotografů nalezla u obce Pching-jen obří otisk nohy. Je to jeden z mnoha, které byly nalezeny po celé Zemi. Masivní stopa má 53 centimetrů na délku, na šířku měří 20 centimetrů, hloubka stopy je 3 centimetry. Odborníci nyní stopu zkoumají, aby zjistili její stáří a odhalili pravdu, která se za ní skrývá.

Velké stopy byly nacházeny po celém světě i v minulosti. V roce 1912 Stoeffel Coetzee našel 128 centimetrů dlouhou a 60 centimetrů širokou stopu. V roce 2012 Michael Tellinger nahrál video, které ukazuje jeden z nejlepších důkazů o existenci dávných obrů – velkou stopu v kameni v Jihoafrické republice. V roce 1987 našel archeolog Jerry McDonald 290 miilionů let starou stopu v Novém Mexiku.

Znamenají všechny tyto nálezy, že co jsme se učili ve škole, je špatně? Vždyť příběhy o obrech jsou součástí téměř všech kultur po celém světě!

Další články

Zavří­t reklamu