Vezmeme vás na místa
a k lidem, kteří jsou EXTRA


Fascinující historie

Zapomenuté, opomíjené nebo dokonce zavrhované objevy a vynálezy ve stále se měnící historii. Znovuobjevené příběhy, které nás přenesou do minulosti a nechají nás nahlédnout do tehdejších osudů lidí. Drsné obrazy války nebo cestování časem prostřednictvím unikátních fotografií. Taková historie nás v ExtraStory fascinuje.

Skutečné ikony

Lidé, kteří jak se říká změnili svět. Opravdové příběhy neobyčejných lidí z oblasti šoubyznysu, sportu, vědy, ale i politiky a vojenství. Inspirující odhodlání, talent a často tragický osud. To je to, co opravdové ikony většinou spojuje a ExtraStory s obdivem zajímá.

Malé i velké záhady

Některé záhady světa jsou úchvatné, jiné jsou daleko za možnostmi chápání. Existují síly, úkazy, události a jevy, které snad mají vědecké vysvětlení, lidé je však ještě neznají. Nemáme odpovědi na všechny otázky, ale rádi poodrhneme roušky tajemna a záhad.

Nevšední kuriozity

Svět je aréna kretivity a lidé v ní vytvářejí nové, někdy úsměvné nebo bláznivé kousky. Dělají náš svět barevný a nevšední. Z takových nápadů vznikají často velké věci, třeba že jen vyvolají nechápavý údiv, nebo pobaví. A my v ExtraStory se rádi bavíme.


Napište nám

Zajímáte se o různé záhady či mystéria, konspirační teorie nebo nevyřešené otázky lidské historie? Chcete se pochlubit vlastními objevy, máte námět na příběh nebo unikátní album fotografií? Napište nám. Staňte se autorem EXTRASTORY.CZ

ahoj@extrastory.cz

Sledujte ExtraStory také na Facebooku,
diskutujte a sdílejte s vašimi známými témata, která vás baví.


Děkujeme za přízeň!

Provozovatel webu a fakturační adresa

Extra Online Media, s.r.o.
Olbrachtova 2006/9
140 00 Praha 4
inzertní kontakty »


ExtraStory je editováno a psáno s v Brně, v Olomouci, v Praze na Vinohradech, v Košířích a u Národního muzea. Od roku MMXIV.


Zavří­t reklamu