válkaČeskoslovenskoobjevy

O ExtraStory.cz

Fascinující historie

Zapomenuté, opomíjené nebo dokonce zavrhované objevy a vynálezy ve stále se měnící historii. Znovuobjevené příběhy, které nás přenesou do minulosti a nechají nás nahlédnout do tehdejších osudů lidí. Drsné obrazy války nebo cestování časem prostřednictvím unikátních fotografií. Taková historie nás v ExtraStory fascinuje.

Skutečné ikony

Lidé, kteří jak se říká změnili svět. Opravdové příběhy neobyčejných lidí z oblasti šoubyznysu, sportu, vědy, ale i politiky a vojenství. Inspirující odhodlání, talent a často tragický osud. To je to, co opravdové ikony většinou spojuje a ExtraStory s obdivem zajímá.

Malé i velké záhady

Některé záhady světa jsou úchvatné, jiné jsou daleko za možnostmi chápání. Existují síly, úkazy, události a jevy, které snad mají vědecké vysvětlení, lidé je však ještě neznají. Nemáme odpovědi na všechny otázky, ale rádi poodrhneme roušky tajemna a záhad.

Nevšední kuriozity

Svět je aréna kretivity a lidé v ní vytvářejí nové, někdy úsměvné nebo bláznivé kousky. Dělají náš svět barevný a nevšední. Z takových nápadů vznikají často velké věci, třeba že jen vyvolají nechápavý údiv, nebo pobaví. A my v ExtraStory se rádi bavíme.

Zavří­t reklamu