Jaký druh trávy si dát? Nabídka je pestrá.

Jaký druh trávy si dát? Nabídka je pestrá. | zdroj: jessicahillphotography.com


Novomanželé pohostili svatebčany marihuanou. Hulila i stařenka

TÉMATA: extra nápady | neobyčejní lidé | usa | marihuana

user-avatar

Jan Kyzlink

4. 11. 2015 | 14:00

Nasládlý, štiplavý kouř marihuany udeřil do nosu svatebčany, když přicházeli na svatební recepci, kterou pořádali čerství novomanželé John Elledge a Whitney Alexander z Oregonu. Ti totiž místo tradičního baru s alkoholickými nápoji rozbili na zahradě stan, v němž hostům nabídli ochutnávku ze 13 druhů „trávy“.

Protože svatba probíhala na soukromém pozemku v americkém státě Oregonu, bylo podávání marihuany naprosto legální. Letos v létě v tomto státě vstoupil v platnost zákon, který užívání a držení malého množství této lehké drogy povoluje. „Víme, že limit je 8 uncí (cca 227 gramů), proto jsme nabízeli jen malé množství 13 druhů marihuany pod dohledem budtendera, který kontroloval spotřebu,“ ujišťoval ženich, jenž je profesionálním pěstitelem konopí a vzorky trávy proto sám zajistil. Jak říká, marihuanový bar se u svatebčanů setkal s velmi kladným ohlasem, dokonce i jednaosmdesátiletá dáma si poprvé v životě dala jointa a navzdory počáteční nedůvěře jí marijánka velmi zachutnala.

„Byli jsme šokováni, kolika lidem chutnala,“ přiznal ženich. I když zprvu měli s nevěstou obavy, aby řada hostů nevzala do zaječích, neboť podle předpisů nesměli na svatbě současně s marihuanou podávat tvrdý alkohol, nakonec si všichni pozvaní vesele „zahulili“ a protancovali celou noc. „Ještě po svatbě mi pořád posílali esemesky a psali, jak se jim to moc líbilo,“ dodal s uspokojením ženich.

 

 

user-avatar

Jan Kyzlink

4. 11. 2015 | 14:00

Zavří­t reklamu