válkaČeskoslovenskoobjevy

Nová adrenalinová zábava pro tvrďáky: ruská ruleta s 10 000 voltovým paralyzérem

Nová adrenalinová zábava pro tvrďáky: ruská ruleta s 10 000 voltovým paralyzérem
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 2 fotky+ 3 fotky

V Rusku se místní mládež nejspíš nudí, když se pouští do nové hry, která získává stále větší oblibu a zároveň je poněkud životu nebezpečná. Ruská ruleta s paralyzérem, který střílí do těla 10 000 voltů. Kdo zůstane stát jako poslední, vyhrává.

Tomáš Chalupa 17. února 2015

Stačí položit na stůl 200 rublů, což už dneska není žádný velký balík, a můžete hrát nový typ ruské rulety. Používá se k tomu speciální revolver s elektrickými šipkami, používaný běžně policejními jednotkami. Dává ránu 10 000 voltů. V bubínku je šest prázdných komor a jedna naplněná elektrickou šipkou. Kdo přežije první kolo, tomu do komory přidají další šipku, v příštím kole kole další a takhle to dál pokračuje. Je jasné, že po třetím kole už máte padesátiprocentní šanci na pořádnou šlupku do těla.

Přestože se zdá, že 10 000 voltů musí člověka zabít, účastníci hry tvrdí, že je to jen jako pořádný kopanec. Hraje se ve skupině – kdo zůstane jako poslední stát, bere peníze všech ostatních a taky dostává medaili. Hraje se i v tzv. milostném trojúhelníku, kdy na sebe navzájem míří lidé a takto se vzájemně omračují. Trochu to připomíná jeden díl Simpsonů, kde si členové rodinky dávají navzájem elektrošoky.

Hra se jmenuje Perm podle města na Urale, kde je nejsilnější komunita hráčů a odkud se tato nevšední zábava šíří do celého Ruska. Zakladatelem a zároveň prvním šampiónem je jistý Valerij Ešenko, který údajně hru i sám vynalezl. Původním povoláním profesionální zápasník kvůli zranění musel ukončit kariéru a hledal další způsoby seberealizace. Našel Perm a zatím na něm docela slušně vydělává. Hry se nesmí účastnit epileptici, lidé se srdečními poruchami a dalšími zdravotními komplikacemi. Chtělo by se dodat, že možnou komplikací je i přítomnost zdravého rozumu, ale to už záleží asi případ od případu. Těm, kdo se rozhodnou do Permu pustit, samozřejmě přejeme příjemnou zábavu.

Další články

Zavří­t reklamu