válkaČeskoslovenskoobjevy

„Nikdy jsem nechtěla hrát v blockbusteru,“ přiznává po letech hvězda Pirátů z Karibiku Keira Knightley

„Nikdy jsem nechtěla hrát v blockbusteru,“ přiznává po letech hvězda Pirátů z Karibiku Keira Knightley
Zdroj: Profimedia
+ 3 fotky+ 4 fotky

Role Elizabeth v sérii Piráti z Karibiku vynesla Keiru Knightley mezi hvězdy první velikosti. Herečka po letech nicméně přiznává, že účast na velkorozpočtovém snímku nikdy nebyla jejím primárním cílem.

Simona Knotkova 18. února 2021

V roce 2003 se Keira Knightley objevila ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. První díl úspěšné filmové série jí zajistil mezinárodní slávu a bohatý přísun dalších rolí. Herečka dnes ale přiznává, že o účasti na kasovním trháku nikdy nesnila a spíše měla políčeno na umělecky hodnotnější role, což se jí nyní už konečně plní. Prozradila to v nedávném podcastu Chanel Connects.

Thumbnail # Keira Knightley už nebude točit sexuální scény s mužskými režiséry. Přidají se k ní další ženy?
Mohlo by Vás zajímat:

Keira Knightley už nebude točit sexuální scény s mužskými režiséry. Přidají se k ní další ženy?

Mám neskutečné štěstí, že nyní můžu hrát role, o kterých jsem snila už jako malá. Dostávám teď spoustu scénářů s neuvěřitelně zajímavými a mnohostrannými ženskými hrdinkami. Myslím, že za to zčásti může i můj věk, jsem teď v půli svých třicátých let. Neustále opakuju, že chápu, jaké štěstí jsem měla, když jsem mohla natáčet obří blockbustery. Nikdy to ale nebyl můj primární cíl v této profesi. Odjakživa jsem toužila po postavách, které jsou komplikované, pozoruhodné a zvláštní,“ nechala se slyšet Knightley.

Kromě účasti na kasovním trháku se jí povedl kousek, který jí jistě leckterá kolegyně musela závidět – v příběhu se líbala s Johnnym Deppem i Orlandem Bloomem. Právě na natáčení lehce pikantní scény zavzpomínal po letech Johnny Depp.

Thumbnail # Johnny Depp se slavným pirátem nikdy neměl stát. Scenárista ho psal pro Hugha Jackmana
Mohlo by Vás zajímat:

Johnny Depp se slavným pirátem nikdy neměl stát. Scenárista ho psal pro Hugha Jackmana

Líbat se s člověkem, ke kterému nic romantického necítíte, je vždycky nepříjemné. Skutečnost, že Keira byla asi tak o dvacet let mladší než já, z toho ale udělala nekonečně nepříjemnější situaci. Ona to ale brala sportovně a zkrátka jsme udělali to, co se po nás žádalo,“ prozradil herec.

To Keira proti líbání se starším hercem neměla žádné námitky. „Ve skutečnosti jsem si na líbací scénu nemohla přát nikoho lepšího než Johnnyho Deppa. Myslím, že moje čtrnáctileté já křičelo radostí. Bylo to fantastické! Co víc by si mohla dívka přát? Já měla Johnnyho Deppa i Orlanda Blooma a s oběma dvěma jsem se líbala. Bylo to úžasné!“

Na otázku, kdo z dvojice hereckých idolů líbal lépe, odpověděla: „Johnny Depp rozhodně nebyl špatný.“

Související články

Další články

Zavří­t reklamu