válkaČeskoslovenskoobjevy

Nicolas Cage si koupil bizarní pyramidovou hrobku. Prý je iluminát

Nicolas Cage si koupil bizarní pyramidovou hrobku. Prý je iluminát
Zdroj: atlasobscura.com

Americký herec Nicolas Cage si na hřbitově v New Orleans nechal postavit hrobku ve tvaru pyramidy. Místní z jeho výstřelku nadšení nejsou.

Simona Knotkova 20. května 2017

Až Nicolas Cage zemře, pravděpodobně spočine na hřbitově St. Louis Cemetery No. 1 v New Orleans. Jeho hrob ale nebudete muset dlouho hledat. Mezi starými náhrobky, sahajícími až do 18. století, bude totiž vynikat skoro tři metry vysoká kamenná pyramida, kterou třiapadesátiletý herec nedávno zakoupil. Její stěnu zdobí latinský nápis Omni Ab Uno, což v překladu znamená „Vše z jednoho“.

Herec tak jako by pokynul všem konspiračním teoretikům, podle nichž je nesmrtelný iluminát. V tajemné hrobce údajně zregeneruje své tělo a poté začne jeho další existence. Této domněnce přispívá i starý černobílý portrét, který už nějakou dobu koluje po internetu. Muž zobrazený na fotce se až příliš nápadně podobá hollywoodské hvězdě.

Starý snímek a údajný podoba herce před jeho nynější reinkarnací.

Starý snímek a údajný podoba herce před jeho nynější reinkarnací.

Protože Cage se prý považuje za prokletého, hrobem poblíž praktikantky vúdú Marie Laveau chce taky nejspíš spasit svou duši. Dost možná se ale z jeho strany jedná o poctu filmové sérii Lovci pokladů.

Tak jako tak z nápadu vůbec nejsou nadšení místní obyvatelé. Nelíbí se jim, že herec nechal kvůli volnému místu z přeplněného hřbitova odstranit několik hrobů. Nicolas Cage zkrátka znovu dostál reputaci podivínského umělce.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu