válkaČeskoslovenskoobjevy

Neuvěřitelný případ reinkarnace: šestiletý chlapec byl válečným pilotem

Neuvěřitelný případ reinkarnace: šestiletý chlapec byl válečným pilotem
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 1 fotka+ 2 fotky

Když tříletý James Leininger začal rodičům vyprávět o tom, že byl pilot a sestřelili ho Japonci, nikdo tomu napřed nevěnoval pozornost. Jeho příběh ale začal být plný konkrétních údajů, a jeho rodiče se rozhodli, že vše zkusí ověřit. Zjistili šokující skutečnosti.

Tomáš Chalupa 4. května 2018

Bruce a Andrea Leiningerovi na reinkarnaci nikdy nevěřili a podivné vyprávění jejich syna jim přišlo neuvěřitelné. Možná jde jen o výplod dětské fantazie, říkali si. „Pak mě to začalo děsit. Ze spaní vykládal: Letadlo hoří, malý muž nemůže ven! Už to zacházelo příliš daleko,“ vzpomíná matka Andrea Leiningerová.

Od Jamese se dozvěděli, že byl sestřelen Japonci, že startoval z lodě, která se jmenovala Natoma, a mluvil o nějakém Jacku Larsenovi. Pak v jedné knize o válce v Pacifiku ukázal na bitvu o Iwo Jimě a řekl, že to je místo, kde byl sestřelen. Jeho otec začal pátrat v archivech a zjistil, že v bitvě o Iwo Jimu byl jen jeden letec z letadlové lodi Natoma Bay sestřelen. Byl to jistý James Huston. Byl sestřelen 3. května 1945.

Huston byl sestřelen v letadle Corsair, James vždy říkal, že létal na stíhačce Corsair. Bruce Leininger mezitím našel v Unii válečných veteránů Jacka Larsena. Létal v peruti s Hustonem, byli to nejlepší přátelé. Huston při osudné misi nalétával jako poslední a jeho smrt tak neviděl. Ale jak pátrání Jamesových rodičů pokračovalo, skládačka začala do sebe zapadat.

Jeho letoun byl zasažen do motoru a padal v plamenech do moře. Hustonova sestra Anne se setkala s malým Jamesem a po rozhovoru s ním byla naprosto přesvědčena, že je reinkarnací jejího bratra. James přišel i na setkání veteránů a byl zklamán tím, co viděl. „Jsem smutný z toho, že je tu každý tak starý. Proč si já pamatuju samé mladé rozdovádné piloty?“ Nejspíš proto, že Jamesovy vzpomínky jsou jen z válečných let.

Případ Jamese Leiningera je fascinujícím případem reinkarnace. A má ještě jednu zajímavou zápletku. Malý James údajně řekl svému otci následující větu: „Věděl jsem, že budeš dobrý otec, proto jsem si vás vybral.“ Šokovaný Bruce se zeptal: „Kde jsi nás našel?“ „Na Havaji, v jednom růžovém hotelu na pláži. Vybral jsem si vás, abych se dostal zpět na tento svět,“ řekl James. Leiningerovi skutečně byli na Havaji v jednom hotelu, který měl růžovou barvu. Bylo to na jejich páté výročí svatby a pět týdnů před tím, než Andrea otěhotněla. Jak se o tom mohl James dozvědět?

Další články

Zavří­t reklamu